Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Jo, je pravda, že v té ceně bych vzal Rocket z důvodu uživatelských možností profilace. Ale ne každý to potřebuje a ocení. Kdybych neřešil budget, šel bych do Slayer One.

Slayer one supr… i když když jsem ho zkoušel na posledním Sigepu, tak mě nepadl do ruky tak jako třeba LM Strada… ale v tyhle kategorii to je už jen o osobní preferenci uživatele, protože 90% běžných uživatelů nepozná rozdíl… a hádám, ze já taky ne a LM preferuju protože je provozuju a prodavam :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Slayer je už i hodně designová záležitost (alespoň pro mě). Já jsem zatím plně spokojen s HX s E61, i když plně saturovaná hlava by se mi teda dost líbila a double boiler taky.

Důležitější je podle mě mít mlýnek minimálně na úrovni kávovaru, ideálně však výrazně lepší.

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9772a9d3629c048e1983ea79647cc393.jpg
Ja mam mlynek vyssi ako kavovar, aj nad urovnou, vcelku to kvalite pomaha :)
Dakujem Danecku si moj hrdina, aj kavou som potesil zatulaneho mladeho kuchara, dieta ma lego, tatinko kavovar, zene som dovolil kupit si plastovu policu na moje sampony za jej vreckove, ta plna nadrz sa oplatila minut na dnesny vylet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná mašinka, to už je jinej level.

Mě tak napadá, jestli si ještě dokážete dát a vychutnat kafe někde v kavárně. Moje zkušenost je, že když se člověk něco naučí fakt pořádně doma, hraje si s tím a pořídí si vybavení, tak začne mít problém, že na tak 80% míst už si to prostě nedá, protože kvalita nic moc. Já mám tuhle zkušenost s jídlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Dakujem idem to skusit :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Anton_ napsal:

Potlac je podšálek?emoji28.png Ten tam taky jde koupit.

To bude potisk.Kluci jak ty tygříky děláte. Mě se to prostě na Silvii nedaří.Není někdo z okolí Kroměříže,kdo by mi řekl,co dělám blbě?

Upraveno uživatelem Freelander
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...