Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Já jsem ten poslední, co tu může radit, ale...😁
Co jsem vypozorovat, tak ty tygří pruhy se objeví, až když melu jemněji. Než jsem to vyladil, tak mi ten poměr 1:2 vytekl za 20-21sec a po tygru ani památka. Teď, když to teče tich 28-32 sec, tak to tygruje pěkně. 

Tygřík se mi dařil i na Silvii, měl jsem precizní sítko IMS. 
Jestli jsem to správně pochopil, tak ten vzor dělají malý částečky kafe, který projdou sítkem a uvíznou v "pěně". 
Asi na to bude mít vliv i samotný kafe, ale to už nemůžu potvrdit, protože zatím jedu jen tmavěji pražený směsi s robustou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Anton_ napsal:

Já jsem ten poslední, co tu může radit, ale...😁
Co jsem vypozorovat, tak ty tygří pruhy se objeví, až když melu jemněji. Než jsem to vyladil, tak mi ten poměr 1:2 vytekl za 20-21sec a po tygru ani památka. Teď, když to teče tich 28-32 sec, tak to tygruje pěkně. 

Tygřík se mi dařil i na Silvii, měl jsem precizní sítko IMS. 
Jestli jsem to správně pochopil, tak ten vzor dělají malý částečky kafe, který projdou sítkem a uvíznou v "pěně". 
Asi na to bude mít vliv i samotný kafe, ale to už nemůžu potvrdit, protože zatím jedu jen tmavěji pražený směsi s robustou.

Dneska mi přišlo To mezzo jak jsme se bavili. 70 + 30 název Adore. Je krásně tmavá hořce čokoládová, jsem spokojený. Ale tygr ne a ne. Precizní sítko nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš sem fakt nadobro skončil s kafem, tak kdyby někdo chtěl LELIT PL41PLUST v záruce, tak napište

https://www.dokonalakava.cz/domaci-kavovary-2/lelit-pl41plust/?gclid=CjwKCAjwiY6MBhBqEiwARFSCPtheInr6gKdBpQ9loozwm5wdgptJHwRi8iW_bysYGCv1NvbilKlrmxoC6GQQAvD_BwE

konec hlášení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Bert napsal:

@Moty Ale notak Moťáku, když už pálíš inzerci mimo vlákno k tomu určené, tak by to aspoň tu cenu chtělo napsat .....

@Bert Sorry veliteli, to je takový to, jak nevíš a doufáš, že se třeba nikdo neozve, klidně to smaž, dám inzerát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, resim nakup noveho automatu, mel jsem po letmem pruletu nabidky v merku Delonghi ECAM 370.95 (ted mame Delonghi ECAM 22.11) Stavoval jsem se dnes na nakup a nakouknul jsem do Datartu, mnou vybrany prodavacka v podstate zaslapala do zeme, ze radeji Krups, Jura, ze na hovno cisteni, nadoba na mliko, atd, atd.

Mate tip na neco slusneho kolem 15-25k z ceho tece slusna kava a dela dobre capuccino?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane krups v te zakladni rade je shit uz od pohledu, sahni si v obchode na ty materialy a uvidis jak to cele vrze a pusobi forove. Navic tu nedavno nekdo psal, ze krups uz nikdy vic, tusim ze se hned po zaruce porouchal a oprava byla za nesmyslnou cenu. Co se tyce elektroniky, radeji se orientuji podle uzivatelskych recenzi a ne podle rad nejake prodavacky, ktera ti bude tlacit vyrobek za ktery dostane nejvetsi provizi......

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Pepino777 napsal:

Dane krups v te zakladni rade je shit uz od pohledu, sahni si v obchode na ty materialy a uvidis jak to cele vrze a pusobi forove. Navic tu nedavno nekdo psal, ze krups uz nikdy vic, tusim ze se hned po zaruce porouchal a oprava byla za nesmyslnou cenu. Co se tyce elektroniky, radeji se orientuji podle uzivatelskych recenzi a ne podle rad nejake prodavacky, ktera ti bude tlacit vyrobek za ktery dostane nejvetsi provizi......

no jasne, byla to 3min navsteva obchodu, vzhledem k recenzim na netu me to prave prekvapilo. Abych veril radam prodavace v elektromarketu uz jsem trochu stary:) Spis mi slo o to, co mi tady doporucite na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...