Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Teď jsem pil "na turka" tohle:

https://www.bunacafe.cz/coritarrl60-costa-rica-tarrazu-rl60-250g

Jo, dobrý, jako start k přemýšlení, kam dál v rámci  "českého turka" to není špatné. Já osobně bych uvítal o pár bodů vyšší pražení. To se dá senzoricky dohnat (na prase) tmavou robustou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě děsí představa, že si kvůli jednomu turkovi za uherák začnu přelaďovat espresso mlýnek a pak ho budu zase dva dny ladit zpátky😅

Takže, by mi přišlo logický, mít na to jiný mlýnek a zajímalo by jestli je to nějaká elektrická "ETA" nebo něco ručního.
Ale jak to tady znám, tak budou mít určitě nějakej top stroj, kterej mele přímo na turka😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Čím odvápňujete kávovar? Originál odvápňovač (např. De Longhi), kyselina citronova, kyselina mléčná?

Nechce se mi kvůli pár korunám zničit kávovar experimentováním, ale přijdou mi ty výrobcem doporučované odvápňovače zbytečně drahé.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych taky dva

Když jsme u té vody z jaké balené vaříte. U nás je docela tvrdá voda, tak používám dobrou vodu, ale nevím jestli někdo nemá lepší tip co brát.

Počítáte předinfuzi do času extrakce kávy? Mám na kávovaru automatickou předinfuzi 7s (jde to nastavit i úplně vypnout), takže vodu to začne tlačit skutečně přes puk až po nich a celkově extrakci beru včetně ní, takže prakticky 7+23 na 40ml nápoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...