Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Já si dělám trochu víc plnotučné, u mne je BR postaru 1:2. Ale ten rozdíl už není tak velký, a je IMHO odvislý od osobních preferencí. Mimochodem, 7 g je vražda. Zkus to naplnit na 9. No a malej tamper je nutnost. Bacha na rovnou versus kónickou misku.

Poslední dobou používám 7g LM misku s malým tamperem a ta úzká část je fakt na těch max 7gramů .Už 7,5 gramů je na tu misku moc . 9 gramů tam nenacpeš , teda podle mne .

20160305_224750.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by zajímalo, kolik je v jednom šálku espressa kofeinu (konkrétně při té směsi 70/30).

Tady se píše, že espresso(30ml) má 63mg kofeinu a stejná dávka filtru 12-16g. 
Četl jsem, že kofein se prý začíná uvolňovat až po delší době, tudíž při přípravě espressa se nestihne uvolnit. Tím pádem by espresso mělo mít z těch různých příprav nejméně kofeinu. 

Nicméně jsem vypozoroval, že když za den vypiju ty 3 doubleshoty (jeden doubleshot: 36g nápoje z 18g kafe), tak mám večer problémy usnout😁 Takže nějakej kofein v tom bude. Dle toho výpočtu cca 380mg kofeinu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, tomtur napsal:


Ivko nekoreni rebra lebo necitis potom chut masa…. Je to praotec vsetkych tradicionalistov! Hoc tu kokotinu dopice a kooop si E61 emoji3.png ale dokopal ma dost daleko s tou kavou, samozrejme hned dosla otazka preco som nekupil gs3ku emoji3.pngje dobre mat maximalistu po ruke ked sa nevies rozhodnut a trapi ta svedomie.

Taky jsem si říkal , proč už jsi raději nevzal  tu GS3 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Anton_ napsal:

Docela by zajímalo, kolik je v jednom šálku espressa kofeinu (konkrétně při té směsi 70/30).

Tady se píše, že espresso(30ml) má 63mg kofeinu a stejná dávka filtru 12-16g. 
Četl jsem, že kofein se prý začíná uvolňovat až po delší době, tudíž při přípravě espressa se nestihne uvolnit. Tím pádem by espresso mělo mít z těch různých příprav nejméně kofeinu. 

Nicméně jsem vypozoroval, že když za den vypiju ty 3 doubleshoty (jeden doubleshot: 36g nápoje z 18g kafe), tak mám večer problémy usnout😁 Takže nějakej kofein v tom bude. Dle toho výpočtu cca 380mg kofeinu.

 

Jestli se nepletu tak v robustě je cca dvojnásobek kofeinu než v arabice .To byl taky důvod proč jsem přešel k arabikám , protože ty "kladiva"  z robusty se mi zdály už dost silné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Effe napsal:

Poslední dobou používám 7g LM misku s malým tamperem a ta úzká část je fakt na těch max 7gramů .Už 7,5 gramů je na tu misku moc . 9 gramů tam nenacpeš , teda podle mne .

20160305_224750.jpg

jojo, pčítám, že bych si právě musel koupit 41mm tamper a nahou páku, protože mám jen s 2 vývodama.

Zároveň mi ale vrtalo hlavou urovnání kafe, ale napadlo mě, že na to musí existovat ten trychýř/límeček co psal @Bert a taky že jo. Nebo to někdo urovnáváte od ruky?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Trychtýře" mám taky (3D tisk) , ale prozatím se neujaly . Těch 7g vážím a vzhledem k retenci mlýnku je to pro mne nešikovné , ale je to možná jen můj pohled na věc .

Pokud tě trápí ta dvojvýpust tak ji můžeš vyměnit za jednovýpust .

 

1022059.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, ta mě asi tolik netrápí, spíš jsem chtěl nahou páku, protože to řeší asi obojí co bych rád. Uvidím jestli to kanálkuje a je jedno jestli dělám double nebo single shot do jednoho hrnku...

Aspoň vím, že nemá smysl se pokoušet dělat single, dokud si nepořídím 41mm tamper a ten trychtýřek...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si řekl že po 5 letech by si už moje Pratika zasloužila servis a tak jsem napsal do Itálie výrobci. Ujala se mě moc milá paní, a už 4 den ladíme díly co mi pošlou, včetně druhé nové páky, sítek těsnění, až jsme došli k novému krytu v jiné barvě 🙂. Až na drahé poštovné z Itálie mě až vyrazil dech, jak levné ty komponenty mají. Nová topná spirála 15 eur, komplet páka se sítkem a dvojvýpustí 12 EUR a krytování 30 EUR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lamiczka napsal:

Díky moc, ta mě asi tolik netrápí, spíš jsem chtěl nahou páku, protože to řeší asi obojí co bych rád. Uvidím jestli to kanálkuje a je jedno jestli dělám double nebo single shot do jednoho hrnku...

Aspoň vím, že nemá smysl se pokoušet dělat single, dokud si nepořídím 41mm tamper a ten trychtýřek...

 

Používám na singl precizní trychtýř, který jsem koupil na bunnacaffe a ten splňuje přesně to, co od něj očekávám. Mám nahou páku kvůli pozorování kanálkování a musím říct, že udělat shot bez kanálku, není sranda. Celkem pravidelně se mi stane, že mi extrakt zašpiní i kávovar, jak to kanálkuje. Tamper mi do toho sedí pěkně, ale podle mě mám problém s distribucí. Jak je ten puk celkově menší, řekl bych, že každá chybka je daleko víc znát. Daří se mi i krásné shoty (jeden jsem dával myslím i sem), ale méně často. Single mi stačí a vylejvat druhý shot nebudu, takže se s tím pasuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem se kompletně zmátl. V tom Lelitu Glenda, co má Moty na prodej, uvádí na více místech, že je hlava e61, ale mě se to nezdá. I na Buna café píšou, že tam je nějaká jejich kruhová hlava. Nejsem slepej, že ne?

Jinak jsem se nechal zvyklat a dnes mi ségra doveze La Era Nuova Dream s e61 ale bez PID, tak to zkusím porovnat, kde zvládnu uvařit lepší kafe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boj muze zacit :)

jen teda nevim jestli nezkonci hned nez se dostanu ke kafi. Protoze segra kavovar nepouzila par let tak jsem ho dal prvne proplachnout dezcalem a prvni voda co z toho vytekla (asi co tam stala od posledne) tak ma v sobe malicky kousky kovu, takovy mikrosupinky co se v tom lesknou. Napada me jestli cerpadlo neudelalo papa…

35DAF20A-925B-4D23-BCB1-5C754862173A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Lamiczka napsal:

Boj muze zacit :)

jen teda nevim jestli nezkonci hned nez se dostanu ke kafi. Protoze segra kavovar nepouzila par let tak jsem ho dal prvne proplachnout dezcalem a prvni voda co z toho vytekla (asi co tam stala od posledne) tak ma v sobe malicky kousky kovu, takovy mikrosupinky co se v tom lesknou. Napada me jestli cerpadlo neudelalo papa…

 

Z jakého materiálu je bojler ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...