PavelSe Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Pravděpodobně se to už na fóru někde psalo, ale bohužel jsem tam, kde jsem se díval, našel pouze "... přesný počet vyrobených kusů se nepodařilo zjistit ... ", a to včetně stránek PRIMU. Ví se to alespoň orientačně ? Díky za odpověď.
yed69 Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Jestli to neví přesně ani lidé v Eltonu, tak už se to pravděpodobně nezjistí. Tady to číslo nikdo neuvedl, taky jsem se o to zajímal.
spiderer Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Ja bych se spokojil i s orientacnim poctem kusu, nemusi to byt na jednotky presne
NIGHTinGALE Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Většinu budou mít beztak zdejší členové Tak co to spočítat alespoň tady? Já mám dvoje
rur Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Většinu budou mít beztak zdejší členové Tak co to spočítat alespoň tady? Já mám dvoje Já jedny
PavelSe Posted June 5, 2007 Author Report Posted June 5, 2007 Taky už jedny mám ... ale tohle je spíš otázka pro PRIMa. I když se neví přesný počet kusů, orientačně by to mělo být dohledatelné ... kolik lidí na jejich výrobě dělalo, jak dlouho, na jakých strojích, ...
yed69 Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Také jedny vlastním, toho času na ozdravném pobytu v Eltonu. Až se vrátí, předvedu. Myslím, že se budou líbit.
docent_tecka Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Ja treba zadne nemam, tak se mnou nepocitejte :-)
Guest Ondra Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Zkusím si tipnout... původní Diplomaty se vyráběly 2 roky (1969-70), tak kolik se jich mohlo vyrobit... do tisíce?
PavelSe Posted June 5, 2007 Author Report Posted June 5, 2007 Zkusím si tipnout... původní Diplomaty se vyráběly 2 roky (1969-70), tak kolik se jich mohlo vyrobit... do tisíce? Konečně první číslo :-) Doufám, že se těch tipů objeví víc !
damankapsky Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Zkusím si tipnout... původní Diplomaty se vyráběly 2 roky (1969-70), tak kolik se jich mohlo vyrobit... do tisíce? Spíš tisíce.
spiderer Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 A neni na nekterych treba seriove cislo? Ze by se vlozilo nejvetsi a bylo by jasne ze min jich nebylo
Jakubisko Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Spíš tisíce. Taky jsem toho nazoru, s horni hranici 10.000. Aby si preci kazdy z onech povestnych 10k mohl jedny privlastnit a za sebe +1...
yed69 Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 (edited) Taky jsem toho nazoru, s horni hranici 10.000. Aby si preci kazdy z onech povestnych 10k mohl jedny privlastnit a za sebe +1... To by jich museli dělat asi 100 kusů denně . Vždyť to nebyl jediný model. 3-4 tisíce jsou reálnější. A za komančů nebylo horních 10.000 ale cca 1 mega členů strany Edited June 5, 2007 by yed69
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now