Přejít na obsah

A co jsou vůbec velké hodinky?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Možná by nebylo od věci, aby každej k preferovaný velikosti uvedl i obvod zápěstí?

Ono od věci by nebylo změřit si i obvod předloktí který už tak trochu napoví i zbytek postavy co se týče "objemů". Někdo může mít obvod zápěstí třeba 19 a obvod předloktí třeba 25 a to by byl podle mě trochu průser nosit třeba 45 tky.

Když chce někdo nosit větší hodinky,měl by na to mít nejen zápěstí ale i ruce jako takové aby vypadal s hodinkami tak nějak symetricky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja myslel, že s věkem by se měl průměr hodinek měnit nepřímo úměrně..

 

Na tom myslím něco je...

 

 

Jinak já sem sjel ze 45,5 přes 44 a 42, 40 až na 38 a klidně i 36:.-)

 

Mám ruku cca 18,5 a po pár letech tady bych nic nad 42 na ruku už nevzal... to je úplnej strop... Spodní hranice 38... Ale v některých případech i 36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono od věci by nebylo změřit si i obvod předloktí který už tak trochu napoví i zbytek postavy co se týče "objemů". Někdo může mít obvod zápěstí třeba 19 a obvod předloktí třeba 25 a to by byl podle mě trochu průser nosit třeba 45 tky.

Když chce někdo nosit větší hodinky,měl by na to mít nejen zápěstí ale i ruce jako takové aby vypadal s hodinkami tak nějak symetricky.

Donutils mě změřit předloktí, neni to žádná sláva, něco přes třicet a ještě k tomu dlouhá ruka, takže hlavně vysoký hodinky nic moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moja skromna cesta k pohodlnej velkosti (rep. malosti :) )... zapastie 17.5cm

 

pilotky Steinhart 44 - krasne velke, napadne... no prax mi jasne ukazala ze na kazdodenne nosenie pre mna privelke... navyse v teple ozaj peklo, koza aj kov... a na nato nie moc vhodny rozmer, sice sa to da, no vyzera to divne...

na fotkach z par cm to vyzera fakt divne, v reale z "normalnej" vzdialenosti asi takto

post-27820-0-75275400-1407054165_thumb.jpg

 

chcel som si vyskusat male pohodlne hodinky. SBCA001 - tie splnili vsetko v tomto smere

post-27820-0-88619200-1407054362_thumb.jpg

 

no po chvili mi zacala chybat mechanika, male odolne diversky od Seika mi zatial splnaju vsetko co od praktickych hodiniek ocakavam... najradsej ich nosim na "strasnych handrach" :lol2:

post-27820-0-42464200-1407055026_thumb.jpg

post-27820-0-28963700-1407055390_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem :) 

A myslim ze suhlasit budu vsetci. Velke hodinky + tenka ruka je jednoznacny fail. Vsetky ostatne kombinacie su ok...

 

 

Sedí Ti parádně (samozřejmě ty poslední) :smile_anim: . Každpodáně, i když se mnou mnozí nebudou souhlasit, tak dle mýho působí mnohem směšneji velký hodinky na hubený ruce, než menší hodinky na silnější ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem :)

A myslim ze suhlasit budu vsetci. Velke hodinky + tenka ruka je jednoznacny fail. Vsetky ostatne kombinacie su ok...

No, já bych to tak samozřejmě neviděl a znám pár zdejších adeptů .... :blow: , ale nakonec ať si každej nosí co chce. Ostatně víš, co se říká o velkejech autech, resp. jejich majitelích? U hodinek to IMHO platí stejně :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvod ruky okolo 16.5cm možno 17cm a nosím 43mm priemer a 12mm výška - to sa mi zdá ale už trochu moc

 

chcelo by to foto z vacsej vzdialenosti, aspon meter. pri pohlade na rozmery to vyzera byt dost na hrane, ale realita moze byt ina. naozaj vela zalezi od tvaru hodiniek a tiez zapastia. a samozrejme, subjektivneho pocitu pohodlia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcelo by to foto z vacsej vzdialenosti, aspon meter. pri pohlade na rozmery to vyzera byt dost na hrane, ale realita moze byt ina. naozaj vela zalezi od tvaru hodiniek a tiez zapastia. a samozrejme, subjektivneho pocitu pohodlia...

 

Pohodlné sú, sú to potápky (Wenger Sea Force) ako ono nie je to až tak hrozné :D ... len tá výška hodiniek mi trochu vadí... už pozerám po nejakých slimkách... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl borce, výška tak 170 a váha tak 60. Na tom nic neni, ale hodinky měl Diesel, celý černý a průměr kolem 55, na každý straně mu o půl cenťáku přesahovaly zápěstí. Jedna z cest jak upozornit na svou hubenost na první pohled. Vypadalo to otřesně. Hodinky bez komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl borce, výška tak 170 a váha tak 60. Na tom nic neni, ale hodinky měl Diesel, celý černý a průměr kolem 55, na každý straně mu o půl cenťáku přesahovaly zápěstí. Jedna z cest jak upozornit na svou hubenost na první pohled. Vypadalo to otřesně. Hodinky bez komentáře.

 

... typek si zvolil teda riadny ego-booster... 

zaiste, vkus/nevkus je subjektivna vec, niekomu mozu pripadat otrasne moje mini potapky a ja to samozrejme nikomu neberem... ale aspon to nevyzera ako panvica na vareche...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že ty pilotky jsou akorát. Vypadají výborně. 

 

Moja skromna cesta k pohodlnej velkosti (rep. malosti :) )... zapastie 17.5cm

 

pilotky Steinhart 44 - krasne velke, napadne... no prax mi jasne ukazala ze na kazdodenne nosenie pre mna privelke... navyse v teple ozaj peklo, koza aj kov... a na nato nie moc vhodny rozmer, sice sa to da, no vyzera to divne...

na fotkach z par cm to vyzera fakt divne, v reale z "normalnej" vzdialenosti asi takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to sem nepatří, a proto se omlouvám dopředu, ale brouk je brouk! Chci se Vás pánové zeptat, zdá se to jen mně, nebo jsou ty SMP na tu moji haksnu malé?  Pořád se na ně dívám v klasické vzdálenosti od ksichtu a nemůžu si pomoct!  Ale, pokud jdu kolem nějaké výlohy, tak se to zdá naprosto v pohodě.  Co vy na to?  Magořím už moc, nebo je to klasická fáze??? 

post-22643-0-07334300-1407515444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...