Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Hasna gratulujem, dosiahol si EVOLUCNY VRCHOL a si na konci cesty. Odtialto uz nikam cesta nevedie :lol2:

 

Jeste porad se muze vratit zpatky ke korenum a pak si dat tu cestu celou znova :) Pridavam se ke gratulacim, uzivej si nadseni z novych hodinek a technicke promakanosti, at Ti to vydrzi co nejdele. 

 

Neodpustim si ale strizlivou poznamku, ze chronobundusu neuteces. Davam tomu tak rok, maximalne dva a myslim, ze se dockame neceho, co tohle duo prinejmensim naredi, pokud uplne nevytlaci   :) (me osobne by po vyprchani puvodniho nadseni asi zacal vadit design ciferniku, ktery je podle me proste nejslabsi clanek celeho Damasko baleni). A bude navrat k MI :)

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Jeste porad se muze vratit zpatky ke korenum a pak si dat tu cestu celou znova :) Pridavam se ke gratulacim, uzivej si nadseni z novych hodinek a technicke promakanosti, at Ti to vydrzi co nejdele. 

 

Neodpustim si ale strizlivou poznamku, ze chronobundusu neuteces. Davam tomu tak rok, maximalne dva a myslim, ze se dockame neceho, co tohle duo prinejmensim naredi, pokud uplne nevytlaci   :) (me osobne by po vyprchani puvodniho nadseni asi zacal vadit design ciferniku, ktery je podle me proste nejslabsi clanek celeho Damasko baleni). A bude navrat k MI :)

 

Cifernik nejslabsi clanek ? Ani nahodou... Protoze na zivo jsou to nadherne sladene hodinky bez slabeho mista. Nemaji se za co stydet. Jsou sve, maji svuj charakter a spickove zpracovani kazdeho detailu a stoji za kazdou korunu. Tohle se musi videt na zivo !

Vracet se zpatky ? Nesmysl.

post-6-0-78761300-1405391452_thumb.jpg

post-6-0-50770600-1405391459_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně gratuluju a moc se tě ší na dlouhodobější srovnání s s vyšším MI,ale osobně si myslim,že tady na foru má tvoje nová hodinková rodinka MI už dost vysoko a důležitý jsou tvoje pocity.Moc pěkný.

Dostal jsem chuť vystoupit z cirkusu MI - PR - reklama - F1 - CEO šašek - pyramida prestiže - Eta za čtvrt míče - vzhled jako jediné odlišení - hodinářské lahůdky až od půl mega. Doba poctivých Ingů je pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...