Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Ale je to mázlý. Takové hodinky je fakt škoda fotit mobilem. Musím ten foťák koupit.

Ja bych to nepoznal:), je to dobry, nesmis byt tak pintlich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Uzasne. Janko neco napise o lozisku, na cez je mu sdeleno neco o vymytem mozku, dalsi si prisadi svymi posmesky. Jankovi, zpracovavajic report z navstevy dochazi trpelivost (nedivim se) a dostava ban, na cez plivajici, lhari a posmevacci, kteri opet rozbili diskuzi o hodinkach, zacinaji moralizovat.

 

Kamile, nezlob se, ale jses hlupak, kdyz to nevidis, jak by jsi taky mohl, ze, kdyz jses sam ucastnikem ? 

 

Paklize mam dostat ban, dejte ho navzdy, zaroven se smazanim vseho, ceho jsem se zde na tomto foru dopustil. Dik.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Janko napsal nejakou informaci, jestli je spravna, nebo ne, muze byt predmetem normalni slusne diskuze. Tak to proste vidim ja. Adoruje se tu nekolik znacek a neznam vlakno, kde by nekdo chodil takhle vyryvat tak, jak je tomu u Damasko. Kdyby tito lide chodili vyryvat do Seiko vlaken, nedej boze do vlakna, ktere si zalozil nejaky clen, kde si dava fotky a pise pribeh, nevim nevim...

Tohle vlakno je necely rok stare, sledovanost nema v podstate konkurenci, beru to tak, ze ho maji lidi radi a je mi blivno z tech par blbecku, kteri sem chodi zamerne nicit neco, co je fajn. Hnus.

 

Nekteri se primo v SZ priznali k tomu, ze to delaji schvalne. Utaky na mou a Hasnovu osobu jsou schvalne a dotycny si v tom libuje a zcela otevrene to priznal. Tady si pak hraje na cloveka s nadhledem, ale pritom tolik zloby...nazdar...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Nekteri se primo v SZ priznali k tomu, ze to delaji schvalne. Utaky na mou a Hasnovu osobu jsou schvalne a dotycny si v tom libuje a zcela otevrene to priznal. Tady si pak hraje na cloveka s nadhledem, ale pritom tolik zloby...nazdar...

 

Já už sem nic psát nechci, ale ty mě k tomu vyloženě nutíš. Furt si utíráte hubu o nějakou SZ, čemuž nerozumim. Jestli se jedná o úsměvnou přestřelku, kterou jsem měl s béďou, tak si moc dobře pamatuji, co jsem psal. A i když do toho neni nikomu nic (SZ - soukromá zpráva), tak v žádném případě nebylo obsahem, že sem budu chodit schválně prudit tebe nebo Hašnu. Pouze jsem napsal, že pokud začnete šířit bludy, tak se do toho rád opřu. A taky že jo, viz ložisko, špice pelotonu, Damasko, hodinky pro lidi, co to maj v hlavě srovnaný atd. Ciwe já mam rád Rolexky a je to o mě známo, ale takovej blábol bych z huby nevypustil, to bych musel mít z huby sr@č. Ale souhlasím s tebou, že nejvíc se chodí vyrývat sem,...   hm, proč asi? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem nic psát nechci, ale ty mě k tomu vyloženě nutíš. Furt si utíráte hubu o nějakou SZ, čemuž nerozumim. Jestli se jedná o úsměvnou přestřelku, kterou jsem měl s béďou, tak si moc dobře pamatuji, co jsem psal. A i když do toho neni nikomu nic (SZ - soukromá zpráva), tak v žádném případě nebylo obsahem, že sem budu chodit schválně prudit tebe nebo Hašnu. Pouze jsem napsal, že pokud začnete šířit bludy, tak se do toho rád opřu. A taky že jo, viz ložisko, špice pelotonu, Damasko, hodinky pro lidi, co to maj v hlavě srovnaný atd. Ciwe já mam rád Rolexky a je to o mě známo, ale takovej blábol bych z huby nevypustil, to bych musel mít z huby sr@č. Ale souhlasím s tebou, že nejvíc se chodí vyrývat sem,...   hm, proč asi? 

Čtu si aldův příspěvek a zmínku o dlubixovi nevidím.

Napadá mne něco s potrefenou husou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtu si aldův příspěvek a zmínku o dlubixovi nevidím.

Napadá mne něco s potrefenou husou.

Ale no tak. O nejakych SZ mezi nimi se tady pise po nekolikate. To uz i ty mas nutkavou potrebu si tady stahovat kalhoty na piskovisti? To me zarazi, pusobis jako konzistentni bytost :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi vy ste normalni sekta a jeden vedle druhyho byste mel navstivit minimalne psychologa. Aldo, nepremejslels vo tom, ze by se Damasko vira mela zacit sirit nasilim? Podle toho tvyho nenavistnyho slintu k tomu nemas daleko. Hlavne diky tobe tady ma Damasko par hateru, jakkoli ty hodinky sou v tom uplne nevinne. Je mi z tebe zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete se už k.u.r.v.a. vrátit k diskuzi o hodinkách?

Konečně jsem našel kombinaci, která by u mne mohla fungovat :)

 

Dnes v 14:00 hod si je jedu vyzvednout :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, i na tahu? Gratulace a závist, taky mi ležej v hlavě. Mít tak 42mm pouzdro..

I na tahu chlape, ja imho nechtel velke hodinky..ale chapu Te.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete se už k.u.r.v.a. vrátit k diskuzi o hodinkách?

Konečně jsem našel kombinaci, která by u mne mohla fungovat :)

Moc se mi líbí to řešení data pod logem. Asi si je zajdu zkusit na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, gratuluju. Budu se těšit na fotky a hlavně pocity z toho tahu.

Dekuji, fotecky budu davat po dohode s Vazenym clenem Ivanem do jeho vlakna. Jen se predem omlouvam za nizkou kvalitu fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...