Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

všichni potápěči co znám mají na potápění nějaký přístroj,který hlídá vše, na co si vzpomenou. Nikdo z nich se nepotápí s hodinkami...

Ale je fajn mít hodinky v bazénu nebo při šnorchlování na ruce a ne na pláži :)

K rekreačnímu potápění potřebuješ pouze kombo s ukazatelem hloubky a tlaku ve flašce, jo a na ruce samozřejmě hodinky :-) to ke štěstí bohatě stačí..... Úplně jste ale utekli od tématu, že hodinky s wr100 nemají pod vodou při potápění co dělat, nejsou k tomu určené. A jestli to vydrží, nevydrží jsou pouze úvahy, taky jsem s favoritem sfrčel profesionální sjezdovou trať a nezlomil se vejpůl, ale po desáté by třeba mohl, tak nějak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s flaskama se potápím s potápěčským Aladinem a spoléhat na hodinky by me ani ve snu nenapadlo. Jako, že bych s tužkou a plastikovou tabulkou pod vodou počítal dekompresní časy a množství vzduchu ve flašce, to by dneska fakt bylo brutální retro. Nicméně Damasko nejsou žádné potápěčské hodinky, to je jasné. Že vydrží jakékoliv potápění místních dovolenkových žabích mužů je taky jasné. Kdo se na tomhle fóru dostal pod šedesát metrů? Jeden? Dva? Nikdo? No a že jakmile Konrad vyleze s potápkama, tak budu vytahovat šrajtofli, to je taky celkem jasné. Zvládl pilotky, zvládl casualovky, určitě zvládne i potápky.

 

4eac97b30579301f5f970ddd3c531207.jpg

 

5d34b5f787406aa380cd1c5da5c2f55f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, hodinky se nechávají na ruce protože tě to baví a na pláži je ležet nenecháš, ale pod vodou k ničemu nic moc neslouží  ;) Jinak na potápky od Konráda se také těším, určitě příjde s něčím zajímavým. Máš to pěkný dnes, jednička jim sluší  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty nožky jsou hodně specifické. Hodně masivní, dlouhé a vysoké a stezejka není vrtaná ve středu, ale je blíže ruce. To je záměr, to zvýraznění tech nožek a pouzdra. Taky jde fajně vidět ten sametově pískovaný povrch mezi nožkama a vynikne souhra tři povrchových úprav na jednom pouzdře, leštěná luneta, broušený bok a pískovaný povrch u řemenu. Takový strojařský high tech šperk. :-) Aby se ten řemen dorovnal horní hraně, tak by musel byt polstrovany teda pořádně. Ale mě se to líbí i s úplně placatým koněm, kde ta hrana je viditelná ještě daleko víc. Jen je to třeba přijmout jako dizajnerský záměr a nesnazit se z toho udělat jednolitý celek remen-pouzdro.

 

a2c2ffddaa36f2eb460aaa514b24fc6e.jpg

 

f5203122e7d9772134534a17943ad990.jpg

 

423aef349b18f25a09a33bac06c9d906.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nožky jsou fakt dost dlouhý a odstávají, přitom Hasňa nemá místo ruky žádný lovečák :) . Jsem si toho dřív nevšiml.

Zkus opravdu tlustší řemen, tady ani bombírování nepomůže, protože to u nožky bude furt užší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Já tomu nějak nemůžu přijít na chuť, vypadá to jako SUV typu MB GL na 17" kolech... Ale to už je asi indi vindi to vnímání :-)

 

Tomu nerozumíš, je to jak píše Hasňa. Designovej skvost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu nějak nemůžu přijít na chuť, vypadá to jako SUV typu MB GL na 17" kolech... Ale to už je asi indi vindi to vnímání :-)

To je naprosto v pohodě. Skoro si myslím, ze těch, kterým se to nelíbí, bude víc. Je to něco jiného. Me se to líbilo hned, když jsem si ty hodinky dal na ruku na Beskydském srazu, kam je Kubson přinesl ukázat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nožky jsou fakt dost dlouhý a odstávají, přitom Hasňa nemá místo ruky žádný lovečák :) . Jsem si toho dřív nevšiml.

Zkus opravdu tlustší řemen, tady ani bombírování nepomůže, protože to u nožky bude furt užší.

Klidně nějaký bachratyý řemen rad vyzkouším. Přehazování řemenů me baví. Az mi nějaký padne do oka, koupim. Zatím jsem ale spokojen, takže nevyšiluju každý den na Strapshopu. Až o něco zakopnu, tak koupím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je videt, jak tezky je navrhnout a vyrobit proporcni, harmonicky hodinky. Lidi, kterejm se todle nelibi, bude fakt asi trochu vic nez tech, ktery to nepovazujou za chybu a Konrad to zrejme pozna na konkretnich prodejich tohodle typu. Oznacit tohle za designovej skvost je Hasnuv egofolklor ale zase si lamu hlavu, proc ty dirky nevyvrtal Konrad proste trosku jinde. Ja mel Perrelety a tam byly dirky na dlouhejch nozkach zase hrozne blizko k pouzdru a taky to nevypadalo dobre. Tam bych to oznacil za hrubou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nerozumim, ale díky tomu odsazení řemenu od hrany pouzdra mě to spíše přijde jako, že tam ten řemen nepatří a jedná o jakousi nouzovou variantu.

Namísto tahu s masivním uchycením u pouzdra zřejmě ???

Nejvíce mě ale pobavilo to vysvětlení vzdálenosti otvorů na stěžejky a nožek pouzdra a kombinace leštěných povrchů.

 

Kdysi soused na chatě říkal " voko vidí, víko není (I)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

...jsem rád, že tomu rozumíš ty. Nechceš mi někdy zahájit vernisáž v galerii? 

 

Kdybych tu komentoval čepici na pivě, tak mi napíšeš, že ti mam přijít narazit sud. Sice nejsem všeuměl, jako ty, ale když se mi něco nelíbí, tak proč to neokomentovat. Je mi samozřejmě jasné, že kdyby Konrád přidělal ten řemen třeba za dýnko, tak to bude taky dobře, bezpochyby  :death:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

...jaká je přidaná hodnota tvého příspěvku, prosím? 

Já psal o designu (obecně)...,že ne vše se všem musí líbit, ty opět jen útočíš. Zmizík ve svém příspěvku má obsah, který máhlavu a patu.

 

Se hned nečerti, už jsem dávno pochopil, tady se nic kritizovat nesmí a nemůže. Viz fuga mezi hodinkama a tahem. Ticho po pěšině, hehe. Když si vzpomenu, jak se tu řešilo, že se kvůli tomu musí hodinky posílat do fabriky, aby to dokonale sedlo, tak se musím pousmát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se hned nečerti, už jsem dávno pochopil, tady se nic kritizovat nesmí a nemůže. Viz fuga mezi hodinkama a tahem. Ticho po pěšině, hehe. Když si vzpomenu, jak se tu řešilo, že se kvůli tomu musí hodinky posílat do fabriky, aby to dokonale sedlo, tak se musím pousmát.

Posílat se to musí z jednoho důvodu, každý materiál má nějaké vlastnosti, mohlo by dojít třeba k tomu že se odstín tahu bude lišit od pouzdra hodinek.

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...