Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Neviděl jsem je na zivo, takže nemůžu moc referovat, ale myslím, že je taky lesklý. Jakmile se s jejich majitelem dostanu na pivo, tak nafotíme srovnání. Je to složité, šedé jsou v Norsku, černé na Slovensku a srazy se dělají v Beskydech. Tohle sladit bude kumšt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžký, chladivý, musím ho zkrátit, nářadí bylo přiložené, dělá hodinky větší a masivnější, musím nacvičit odepínání, chce to grif. Je daleko ohebnější, než tah na Ingy, daleko více tool, méně zdobný, naprosto matný, bez jakéhokoliv lesku, ale dojem v ruce, takový ten quality feel, vyvolává podobný. Taková kvalitní, brutalistní architektura. Takové Géčko, jak říká Alda. A to je přesné. Lexus Rx450h je taky určitě dobře auto. Ale já tíhnu spíše k tomu utilitárnímu MB G-Klasse.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre Ty, velka gratulace. Tezce nekompromisni duel!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, jak se osvědčí v čase. Daily struggle ukáže, jestli to byl dobrý kup.

Teď o víkendu má kámoš svatbu, spím ve stanu před barákem a hrajeme mu na ni s kapelou. Takže to bude poctivý křest.

 

Tajná Konrádova značka je na normálně skrytém povrchu.

Zkracování je jednoduché a zcela hassle-free. Na rozdíl od IWC tahu na Ingách je třeba mít nástroj, nějaký dobrý torx, který naštěstí přiložili, a nejde to dvěma párátkama. Ale zase na rozdíl od šílených, protilehlých, jako máslo měkkých, leštěných, plochých šroubů na Doxach je tohle lahoda. Všechno, včetně šroubů je tvrdé, jako skála, nic se neprotáčí a torxy že svého principu perfektně drží nástroj. I takové kopyto, jako já, má při zkracování pocit, že je rozený strojař. Všechno sedí, žádné vůle, nic nezklouzává, pohoda.

 

6000e319d2ac3a937358fb6ad786faff.jpg

 

37e75f58d05f8c88da4c12c6456b659c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny!!Pozdravuj v exilu;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...