Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

LOL

 

Norway introduced border control in ports in order to stop the migrants from coming. The controls are, however, ineffective, because of drunk Norwegians, who are often so drunk that they are unable to answer questions asked by the police.

 

http://www.abcnyheter.no/nyheter/norge/2015/12/02/195184222/fulle-batpassasjerer-gjor-grensekontrollen-vanskelig

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nebyly by Ti male:), jsou akorat. S inhausem souhlas;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jsou akorát 101, které jsou velké většině lidí. Mám velkou ruku. Nosim někdy Igeny a je tu disproporci prostě vidět. Vzhledu 36 ale nejde vytknout nic. Dokonale vyvážený EDC. A mimochodem, ty hodinky mají za sebou 7 let každodenního boje na baraku v Beskydech a nemají na povrchu absolutně nic, co by tomu nasvědčovalo. Vypadají, jako by je někdo koupil minulý týden. Vzpomněl jsem si jen na ty dojebané AP.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Hasňo, pozdrav z Dusseldorfu. Kdo by to byl řek, že teplo přichází ze severu. Obří bilboard je jedna velká TV, tak to foťák ztmavil, v odletový hale je normálně světlo.

post-37089-1449857805,83.jpg

 

Alimtuma kwa kutumia simu yangu juu ya hewa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra kosile a hodinky samozrejme take:). Nemas modrou variantu te kosile? Ta by byla bozi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...