Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Co je tohle za hovadinu? .

Ale sak sam si napisal ze "No, ony zase tak nerozbitny nejsou. Reklamacni linka v posledni dobe teda pavucinama nezarusta. " a potom si mlzil o nedostatku QC a ze maju nejakeho mladeho nesiku vo vyrobe atd. A ked som to iste napisal ja a odlahcil to navrhom na vyskusanie na vlastnej kozi tak uz je to hovadina. Asi mojim interpretacnym prekladom do SK a naslednym precitanim Tebou to mohlo byt vyznamovo zdeformovane. Prepac mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alda sem od odchodu nakoukl, co jsem si při debatách s ním tak vsiml, asi dvakrát, nebo třikrát. Do prodejní sekce. Žádné anonymní konto nemá. Až se vrátí, bude to pod svým jménem. Bedja samozřejmě taky ihned informoval o své identitě. Konec hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost, taková tajemna, díky za vysvětlení lukin_ova :-) Hodinky se občas nevyvedou no a to i od věhlasnějších značek než je Damasko, nevidím v tom žádný velký stresík. Co mě trochu děsí jsou ty dvojité identity, to je jak z nějakého hororu, chi chi. Asi si udělám ještě Mexičana a tam budu psát spisovně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost, taková tajemna, díky za vysvětlení lukin_ova :-) Hodinky se občas nevyvedou no a to i od věhlasnějších značek než je Damasko, nevidím v tom žádný velký stresík. Co mě trochu děsí jsou ty dvojité identity, to je jak z nějakého hororu, chi chi. Asi si udělám ještě Mexičana a tam budu psát spisovně :-)

 

Žádná dvojí identita z Damasko grupy tu není. Všechny kluky znám osobně a jediný kdo má druhou (nikoliv dvojí) identitu je Bedjasson a ten se k ní hlásí a má to i v popisu. Takže se není třeba bát. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrzi me, ze sem ti takhle zasvinil vlakno :( ale stejne tak me mrzi, ze si nevzal D na svah :) tak snad priste se polepsis, no. me ceka Kitzbühel v unoru, tak uz premyslim, kery. nejradsi bych Blancpainy, ale te jejich spone natolik neverim, takze to zas 'odserou' asi suby, no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz by se na zacatku teto casti diskuse napsalo "jeden clen mel ten a ten problem, hodinky byly nekolikrat na reklamaci a pak se domluvili na vraceni penez, nemuselo zde byt 30 prispevku".

 

Ale 30 prispevku o chytani za slovicko je trosku trapne. Nedivim se, ze pak dost lidi tady stve Damasko sekta.

 

A pritom zbytecne...

 

Nakonec to nekdo z modu promaze.

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sibirnaya:D Rolady jsou workhorse, o tom zadna, ale tvoje fotky s Cartierama me teda zaujmou vzdycky daleko vice. I ty Putinovky jsou super. Ale na lyze je treba neco, ceho nebude skoda. Takze Suby. :D Ne, zertuji. Jinak druhy den v praci a uz bych zase radeji zapinal Strolzy a vyrazil na svah.

 

 

safi: Kdyz by se na zacatku teto casti diskuse napsalo "jeden clen mel ten a ten problem, hodinky byly nekolikrat na reklamaci a pak se domluvili na vraceni penez, nemuselo zde byt 30 prispevku".

Muzu prosim napsat vzdycky co chci ja? Super, diky.

 

safi: Ale 30 prispevku o chytani za slovicko je trosku trapne. Nedivim se, ze pak dost lidi tady stve Damasko sekta.

Nachapu, co tim chtel basnik rici, ale zni to tak trochu hloupe, takze to nestoji za hlubsi analyzu.

 

safi: A pritom zbytecne... Nakonec to nekdo z modu promaze.

To tezko. Pokud je nepozadam, tak nevidim duvod, proc by to meli delat.

 

Ale nechme toho. Vec se vyjasnila, ja chtel jen lehce a v zabavnem tonu polemizovat s tvrzenim o nerozbitnosti, taky samozrejme vyrcenem ne tak zcela vazne, Damasko hodinek a zaroven jsem nechtel mluvit za jine uzivatele. Lukin to pak z pozice majitele osvetlil, takze pohoda jazz. IMHO.

 

 

Ale aby zase nebylo vse tak jasne, ono tech zavad bylo vice a na vice strojich.... Nebo ne? Kam zmizel pan Venclovsky? A co na to Jan Tleskac?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky rád fotky, když se zrovna nefotí potraviny, líbí se mi příroda, města a hodinky. Všeho jest dostatečně. Poslední trochu rozmázlá diskuse mě taky bavila, myslim, že každej si z ní vytáhneme to svoje a není to stereotyp. Naopak mi dělá vlákno zajímavější... a detektivka? Já je rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safi: Jo jo, Chapu. Aspon to tu trochu zije. Snazim se, zby to bylo spise v rovine pratelskeho popichovani nikoliv v rovine fanaticke a nepratelske. Navic ted skoro nikam nejezdim, tak aspon neco noveho. A jak sleduju cenu ropu, tak nam za chvili prestanovou doplnovat automaty na kavu. Doby, kdy jsem kazdy tyden nekam letel, nebo jel, jsou asi pryc. Ted je to uz jen boj o preziti. Chodim podel zdi jako Siroko Stinadlama, aby si me nikdo nevsiml, ze tu jeste smrdim, a snazim se splynout s vedle stojicimi Tchyninymi jazyky, abych vypadal jako inventar, takze jakekoliv rozptyleni je fajn. I mirne zmatena diskuze o vlastne zcela vyjimecnem fenomenu, tedy pokazenych Damasko. ;)

 

Daemonultimate: Yep. Tak to vidim i ja. Je to treba brat s nadhledem. Neni prispevek ten, aby se libil lidem vsem.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safi: Jo jo, Chapu. Aspon to tu trochu zije...

Daemonultimate: Yep. Tak to vidim i ja. Je to treba brat s nadhledem. Neni prispevek ten, aby se libil lidem vsem.

... a všechny hodinky jsou pokazitelný stroje a všichni lidi jsou chybující. Chybovat se může, ale tak, aby chyba nebyla tím posledním:) Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...