Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

safi: Jo jo, Chapu. Aspon to tu trochu zije. Snazim se, zby to bylo spise v rovine pratelskeho popichovani nikoliv v rovine fanaticke a nepratelske. Navic ted skoro nikam nejezdim, tak aspon neco noveho. A jak sleduju cenu ropu, tak nam za chvili prestanovou doplnovat automaty na kavu. Doby, kdy jsem kazdy tyden nekam letel, nebo jel, jsou asi pryc. Ted je to uz jen boj o preziti. Chodim podel zdi jako Siroko Stinadlama, aby si me nikdo nevsiml, ze tu jeste sm.dim, a snazim se splynout s vedle stojicimi Tchyninymi jazyky, abych vypadal jako inventar, takze jakekoliv rozptyleni je fajn. I mirne zmatena diskuze o vlastne zcela vyjimecnem fenomenu, tedy pokazenych Damasko. ;)

 

Daemonultimate: Yep. Tak to vidim i ja. Je to treba brat s nadhledem. Neni prispevek ten, aby se libil lidem vsem.

Rozumím ti Hasňo, já něco podobného řešil před cca 8 lety, když byla cena ropy na cca 120-130 USD a ČSA se dostaly do velkych problémů (nejen díky ropě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm snad se to zase brzy všechno zvedne, my jsme se nechali uvrtat do Iks fondů Komerční banky a za posledních šest měsíců sedmdesát papírů v čudu :-( Poradce říkal, že všechno brzdí Čína, ale že se to zase probudí, nemáme to ukončovat, nepanikařit a za sedm let budeme za vodou, cha cha. Kdyby jsme nakoupili Rolexky, tak jsme udělali lépe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj cina, kazdy ji tady hani a najednou vsichni zjistuji, jak jsou na ni zavisli. My evropani :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm snad se to zase brzy všechno zvedne, my jsme se nechali uvrtat do Iks fondů Komerční banky a za posledních šest měsíců sedmdesát papírů v čudu :-( Poradce říkal, že všechno brzdí Čína, ale že se to zase probudí, nemáme to ukončovat, nepanikařit a za sedm let budeme za vodou, cha cha. Kdyby jsme nakoupili Rolexky, tak jsme udělali lépe :-)

...já dal do papírů přes 400k a je tam cca polovina...myslím, že kdybych nakoupil hodinky, tak jsem udělal lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm snad se to zase brzy všechno zvedne, my jsme se nechali uvrtat do Iks fondů Komerční banky a za posledních šest měsíců sedmdesát papírů v čudu :-( Poradce říkal, že všechno brzdí Čína, ale že se to zase probudí, nemáme to ukončovat, nepanikařit a za sedm let budeme za vodou, cha cha. Kdyby jsme nakoupili Rolexky, tak jsme udělali lépe :-)

 

Tak já doufám, že se cena ropy jen tak nezvedne, zaprvé ropu těží (čest výjimkám) samí zmetci, kteří se snad konečně pokusí s jejich ekonomikama dělat něco jiného než točit kohoutkem. Zadruhé benzín za 26 mi vyhovuje jaksi více než za 40. No a co se týče Norska, ti mají ve fondu peněz na X dekád, i kdyby už neprodali ani kapku... Jedinou nevýhodou levné ropy je fakt, že se zbrzdí úsilí v oblasti alternativních zdrojů :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky sou v Norsku naklady na tezbu jednoho barelu, nevis?

Statoil cut its annual production-growth target for the period from 2014 to 2017 to 1 percent adjusted for asset sales, from a 2 percent goal set for the 2014-2016 period. The company plans to boost growth to 2 percent to 4 percent annually from 2017 to 2019 thanks to a ?radically improved project portfolio? with an average break-even price of $41 a barrel, it said.

Bloomberg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pokaždé, když je déle nemám na ruce, teď to bylo asi měsíc, tak po nasazení se na ně zálibně chvíli dívám. Furt mě berou. Ale taky bych si u Damasko uměl vymyslet kombinaci, kterou bych vzal s fleku. U mě by to bylo DA36, tedy bez lunety a se žlutou sekundovkou, se všemi čísly na cifru a geniálně umístěným day/date, ale s pouzdrem 42 mm, safírem na dýnku a s jejich zcela výjímečným inhauzním antimagnetickým kalibrem s ručním nátahem H35-1, co je v DK100/101. To by byla bomba, absolutně dokonalé, moderní piloty. Takové hodinky by klidně mohly být "my only watch".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

když je déle nemám na ruce, teď to bylo asi měsíc, tak po nasazení se na ně zálibně chvíli dívám

najdi si nějakej koníček .... tohle není dobrý ..... eventuálně ti můžu doporučit nějakého cvokaře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový cvokař, používaný tebou, bude asi hodně dobrej, co?

Ne ne, díky, jsi hodnej, ale s anamnézou "líbí se mi mé hodinky" dokážu celkem bez problémů žít a nebýt nebezpečný sobě, ani společnosti. A ten moment, kdy mé oko se zalíbením spočne na dokonalém stroji, místo abych se věnoval něčemu "užitečnějšímu", můžeme chápat třeba jako takový malý furiantský protest proti věčné honbě dnešního člověka za něčím lepším, větším, dražším, zářivějším a s více funkcemi. Takový malý soukromý luxus být chvíli spokojen se současným stavem věcí a nedělat nic "smysluplného", v moderním smyslu toho slova. Zůstává ovšem otázkou, jestli právě to není to úplně nejsmysluplnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Hasňo, co budeš dělat, až se Damaska poprvné objeví v Hollywoodském trháku? 

to už bude Hasňa 150 let mrtvej a stejně to bude jenom takovej štěk jak Riplejová padá do hořícího mazutu (záběr tak 1,5 vteřiny) ..... zajímavý na tom bude že Sigurny bude furt pěkná štěkna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...