Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Pro nejakeho metrosexualniho dandyho s durazem na MI, image, historii, legendu, hollywood, lesk, zvuk, rozpoznatelnost to proste neni. Neni to horzi, aby se nekdo nechytnul, je to proste jiny pristup, vkus, filozofie. Mimochodem tah na Ingy se lesknul, taky nemel mikroregulaci a stal me 40 papiru. Taky neco vim o MI.

Naprostej souhlas. Hezky hodinky umi nosit kazdej, ale tohle chce kumšt, dát na ruku. Klobouček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou šeredný, ale to jsou všechny tool hodinky. To k nim patří. 

...jsou myslím pouze šedé. Mi třeba přijdou šeredné ty, co se lesknou jako psí koule a při častém pohledu chytám zánět spojivek. Je to jen věc vkusu. Někdo chce být viděn a někdo ne. Já když vidím bi-colory a podobné kreace baroka, tak se mi ježí každý chlup na těle...mne bere funkcionalismus mnohem více než jiné zdobné styly.

Moje žena teď nosí po leštěnkách Lady 99 od Mühle Glas. tooly Omega Dynamic a je spokojená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsou myslím pouze šedé. Mi třeba přijdou šeredné ty, co se lesknou jako psí koule a při častém pohledu chytám zánět spojivek. Je to jen věc vkusu. Někdo chce být viděn a někdo ne. Já když vidím bi-colory a podobné kreace baroka, tak se mi ježí každý chlup na těle...mne bere funkcionalismus mnohem více než jiné zdobné styly.

Moje žena teď nosí po leštěnkách Lady 99 od Mühle Glas. tooly Omega Dynamic a je spokojená.

A co Alda, Bedo, jak se má ogárek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...