Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

To mě také prolétlo hlavou, hlavně by mimino do -20C asi ani moc nemělo tedy krom Eskimáků a Hasňa je už takový Eskimák takže no problem  :clap: Co to máš zase za digošky, TY, TY, TY....zlobivej kluk, do pořádný zimy a fujavice jedině Damaska a beranice !!

 

V kolika vrstvach mas zabalene dite aby ti pri -20 nezmrzlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimák spi, jako kdyby týden nespal. V tom kočáru má na tom slunku příjemné mikroklima. Myslím, že míň, jak -10 tam nemá. Pod ním ovčí kůže, on v prošívané kombinéze, v teplem fusaku a ještě má pod horním krytem nacpanou perinku. Ještě si ani jednou nestěžoval.

Dneska bylo dechberoucí ráno. Nějak kolem -15, sluníčko pěkně hřálo, bezvětří, modré nebe. Mimin spal 5 hodin.

 

16a592ac1306b53eeadaa9cc35896868.jpg

 

5f26acc7205e9272f5e2fbc5219ba49b.jpg

 

640610b2547f9821fdfe2f9a1aec7859.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mi vrtá hlavou, proč vidíme ty jeho Damasko akorát při kancl divingu..... 

 

I když u Hasňy člověk nikdy neví. Třeba je má pořád na ruce a jen pro fotku si nasadí digitálky, abychom měli o čem mudrovat a přitom se nám směje do ksichtu. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasna krajina Hasno, smekam a fot to bez tech digosek, misto nich muze byt 1 krajiny navic ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste nějací militantní. Do Aldy si každý rýpnul, ale tu má každý hned po ruce rozkaz, kdo má co nosit a když to nenosí tak je něco špatně. Kluci, ty digitálky mám moc do rád, je to nová hráčka, barevné se mi hodí k hadrám, jsou lehké mají baro, kdyz je zapomenu na hotelu, nebo mi na ně junior hodí lyžáky, škoda je dvacetinová. Nevim, proč bych měl na lyže tahat pilotky. Když se vám nelíbí, tak běžte do hajzlu. Damasko mě nadchnou pokaždé, když si dám na ruku na chvíli nějaké ožužlané Rolády, nebo Omegy a pak je zase s radostí sundám a nasadím ty svoje, které mají stále hrany, jak nože do soustruhu a není na nich jediná vlásečnice. Ale pod péřovku a k oteplovačkám si vždycky raději vezmu lehoučké Pro Treky se švábem uvnitř. Howg.

 

Krajina je tu v takovém počasí skutečně dechberoucí. De facto non stop se kochám.

 

?Po modrém blankytu

bělavé páry hynou..."

 

 

7ad2eb4d4300e4e064d99ccf7d1971b4.jpg

 

b3af78eeeec2667e2638e6402b41ee27.jpg

 

be17d3d5261370a45ad88cbfa0c38324.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pada teplota v noci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...