Přejít na obsah

Hasňa's Damasko in-house world


Hasňa

Doporučené příspěvky

Strojovna skvela, bez debat. Odchylka to same, ale nemyslim ze by se ta superliga omezovala jen na Damasko nebo Spring Drive. Sleduju odchylku na Explorerech, zatim jsem je nenechal zastavit, neresim odkladani, bazen, hory, ostatni bezne aktivity, obcas je den nevezmu na ruku....od 12.5. celkove +13 vterin, tzn. cca 0.2 s za den. Mnohem dulezitejsi bych ale rekl je, ze vicemene kam se podivam, vsude vetsinou reportuji uzivatele u novych rolexek podobnou presnost... Myslim, ze tahle superliga taky stoji za zminku... dosahnout takove presnosti u deseti tisicovych serii ruznych modelu. Myslim ze se pochvalne na jejich adresu nejaky cas zpatky vyjadril dokonce nekdo ze Seiko pri rozhovoru do Watchtime...ze jestli muzou neco Rolexu zavidet (a zbytek vyrobcu spolu s nimi), je neskutecne vysoka a konstantni kvalita, kterou dokazou udrzet pri tak vysokovych poctech vyrobenych hodinek rocne. 

 

 

Fotky super, diky za ne a tesim se na dalsi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že když je D takový strojař, že si nepohlídá korunku, zvlášť když jde v podstatě o kusovou výrobu. Zajímalo by mě, v jaké cenové relaci musí člověk být, aby seděla signatura korunky po dotažení. R a jak tak vidím tak i D na to dlabou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že když je D takový strojař, že si nepohlídá korunku, zvlášť když jde v podstatě o kusovou výrobu. Zajímalo by mě, v jaké cenové relaci musí člověk být, aby seděla signatura korunky po dotažení. R a jak tak vidím tak i D na to dlabou.

Notyvole, a teraz este tu o krivych skrutkach na Hublot a precizne rovnych na AP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že když je D takový strojař, že si nepohlídá korunku, zvlášť když jde v podstatě o kusovou výrobu. Zajímalo by mě, v jaké cenové relaci musí člověk být, aby seděla signatura korunky po dotažení. R a jak tak vidím tak i D na to dlabou.

Přesně kvůli tomu bych si je nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že když je D takový strojař, že si nepohlídá korunku, zvlášť když jde v podstatě o kusovou výrobu. Zajímalo by mě, v jaké cenové relaci musí člověk být, aby seděla signatura korunky po dotažení. R a jak tak vidím tak i D na to dlabou.

Ikdyz to je zverstvo, tak se da trochu chapat obsese se srovnanejma sroubama. Ale tahle zvracenost s korunkou je fakt silny kafe :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď poslední noc v Česku. A to tak, že pod širákem! Neskutečná paráda. Nebe září hvězdami a já mám největší ložnici na světě. V šest vstávám a vyrazím na cestu. Předonín - Drážďany - Lipsko - Halle - Hannover - Hamburg - Flensburg - Aalborg - Hirtshals - loď do Kristansandu - Stavanger. Nebude se mi chtít, radsi bych jel domů třeba do Pstruží. Ale tak už to chodí.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze tyhle hodinky nemaji sroubovaci korunku, takze si ji muzes otocit jak chces...

Trošku mě mrzí, že když je D takový strojař, že si nepohlídá korunku, zvlášť když jde v podstatě o kusovou výrobu. Zajímalo by mě, v jaké cenové relaci musí člověk být, aby seděla signatura korunky po dotažení. R a jak tak vidím tak i D na to dlabou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď poslední noc v Česku. A to tak, že pod širákem! Neskutečná paráda. Nebe září hvězdami a já mám největší ložnici na světě. V šest vstávám a vyrazím na cestu. Předonín - Drážďany - Lipsko - Halle - Hannover - Hamburg - Flensburg - Aalborg - Hirtshals - loď do Kristansandu - Stavanger. Nebude se mi chtít, radsi bych jel domů třeba do Pstruží. Ale tak už to chodí.

 

tož bon vojaž

 

este by to chcelo upgradnut "teho mergla". K hodinkam by sa hodil tento, ale to by ti do Norska trvalo asi tri dni (ale zrejme bez ohladu na stav postnuklearnej apokalypsy).. :)

post-4112-0-02338000-1405850384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Tak ještě jednou, pro ty, co neumí chápat psaný text. Mluvím o DK10=automat se šroubovací korunkou=ty spodní. Závit možná lze různě dotáhnout, ale tohle není o dotažení, tohle je špatné výrobě :

V korunce je tesneni, ktere se postupne vymackava. Aby si mel logo tak jak chces, na dne korunky by nesmelo byt tesneni a korunka by mela doraz o stenu pouzdra, tak, jak to maji treba MM300. Pak budes mit logo tak jak chces. Casem clovek zjisti, ze i kdyz dotahuje pocitove stale stejne, poloha loga se meni.

Na mych DA36 se za 5 let logo pootocilo o 180 stupnu. Korunka byla dotazena vzdy tak akorat. Nikdy jsem ji nerval na tvrdo. S vodotesnosti problem nebyl. O spatne vzrobe bych u Damaska moc nemluvil. System tesneni korunky je vynikajici a dotazen v porovnani s konkurenci k dokonalosti.

Takhle to vidim ja. :)

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V korunce je tesneni, ktere se postupne vymackava. Aby si mel logo tak jak chces, na dne korunky by nesmelo byt tesneni a korunka by mela doraz o stenu pouzdra, tak, jak to maji treba MM300. Pak budes mit logo tak jak chces. Casem clovek zjisti, ze i kdyz dotahuje pocitove stale stejne, poloha loga se meni.

Na mych DA36 se za 5 let logo pootocilo o 180 stupnu. Korunka byla dotazena vzdy tak akorat. Nikdy jsem ji nerval na tvrdo. S vodotesnosti problem nebyl. O spatne vzrobe bych u Damaska moc nemluvil. System tesneni korunky je vynikajici a dotazen v porovnani s konkurenci k dokonalosti.

Takhle to vidim ja. :)

Díky za vysvětlení. Tak v tom případě se mi tenhle systém korunky kurňa nelíbí :D

 

Radik: Tvůj avatar nebo jak se to jmenuje to vidí taky jinak ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...