Přejít na obsah

Bílý PMMM cifr na SKX007 - výroba a společný nákup


enoid

Doporučené příspěvky

Nějakou dobu už uvažuju o potápkách. Asi nejvíc se mi líbil PMMM cifr na SKX007 se Sumo ručkama - ale chtěl bych ho v bílé. Problém je, že v bílé se nedělá a tak by se musel nechat u Harolda udělat na zakázku, minimální počet je 50 kusů. Než zapluju do mezinárodních vod na watchuseek.com a začnu shánět tam, zajímalo by mě, jestli by se chtěl někdo přidat tady. A potom, jestli by se tu našel nějaký šikovný grafik, který by byl ochotný nakreslit cifr lépe než já, já jsem grafik dost zoufalý  :)

Nápis na cifru nemusí být nutně Scubadiver, jakékoli návrhy na grafickou úpravu celého cifru jsou vítány.

 

Jinak jednání s Haroldem je v počátcích, kdybyste na něj někdo měli nějaký dotaz, přepošlu ho a odpověd sem dám.

 

Závěrem se omlouvám, pokud jsem zařadil téma špatně, nebo v něm udělal nějakou botu, jsem tu spíš pasivní divák, moc nepíšu :)

post-32926-0-70620800-1405358369_thumb.png

post-32926-0-73270400-1405358573_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa pridal, rovno by som aj zacal vrtat do navrhu. Co tak supnut bielo-modru kombinaciu? U fortisu to je podarene, omega broad arrow tiez vysli, modry elox, pripadne modrene (netusim akou technologiou) indexy, lumi bud modra alebo biela(v tej nesvietivej podobe na slnku, akou farbou bude svietit mi je egal...) ci to je uz moc namornickych predstav?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si pamatuju fotky, tak lumi téhle yobokies verze byla tak bídná, že by mi to zkazilo totálně veškerou radost. Taky bych vynechal to professional, to nemá s skx nic společného a je to tak trochu lhaní si do kapsy.

To je jen pár myšlenek ode mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tomtur: Super, jen vrtej :) proti modré nic nemám, když mi sem plácneš odstín modré tak klidně okraje indexů a lumi namodřím a uvidíme cca jak by to jako celek vypadalo.

ggrand: Díky. No snad by ta lumi byla tentokrát lepší no - pokud dojde k nějaké realizaci. Nápisy jsem tam plácnul jen okopčené z původní verze, máš pravdu že profi moc nejsou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem si s tím zase trošku pohrál a tady jsou další dva návrhy :) zkusil jsem to nějak našroubovat na zbytek hodinek, aby bylo vidět jak by to cca vypadalo na živo :)

post-32926-0-12462900-1406217890.png

post-32926-0-59478400-1406217890.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ještě přepracovaná verze tak, že už sedí velikostně reálně s hodinkama (docela jsem se zapotil, když jsem hledal rozměry ciferníku, ale nakonec se zadařilo :) ) a s datumovkou posunutou mezi 4 a 5 hodinu. A ted na to zas týden nešáhnu - zase, budu rád za každý nápad, návrh, obrázek... :)

post-32926-0-66033000-1406245086_thumb.png

post-32926-0-37568100-1406245087_thumb.png

post-32926-0-99237200-1406245087_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do toho nepůjdu, ale když už si s tím tak hraješ, tak ti můžu napsat pár poznámek, aby sis mohl hrát ještě víc .-)

 

- ručičky mi přijdou krátký, zejména vteřinovka

- víc se mi líbila verze s datumem na trojce

- nelíbí se mi ten kříž na ciferníku, ani propojení indexů linkou

- nepřemýšlel jsi o jiné barvě/designu minutového kroužku? ten černý opticky hrozně zmenšuje cifr, ten tam zůstat nemůže...

- nepřemýšlel jsi o inverzní vložce lunety? i když černá taky fajn...
- upravená dvanáctka je zajímavá
- tvar ručiček celkem jako že jo, jen mi přijdou malinko disproporční/menší..no, to už se začínám opakovat, takže to je asi tak vše :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručky tam byly spíš jen tak na představu, s těma jsem se v měřítku nedělal, se přiznám :) Minutový kroužek by to bílý chtělo, s tím naprosto souhlasím :)

Jinak nikdo nic? No, přidávám 3d verzi s datem na 3 a na 4 :)

A jinak, osobně nemám nic proti nápisu Scubadiver, ale kdyby někoho napadl jiný pěkný, klidně se ozvěte :)

post-32926-0-44416800-1406893838_thumb.png

post-32926-0-99592900-1406893838_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...