Přejít na obsah

Věnování - záludný dotaz


Doporučené příspěvky

Řeším závažný problém. Chtěl bych koupit synovi k promoci kvalitní hodinky, ale mám podmínku - chtěl bych na ně nechat vyrýt věnování. Co jsem měl možnost zatím vidět, zadní strana, která připadá v úvahu, je plná údajů výrobce - logo, odolnost, číslo modelu, sériové číslo atd atd a na věnování místo nezbývá. Jak byste to řešili? Každý nápad vítán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Klokan, nechat vyrobit nové dýnko bez všech údajů výrobce, možná Ti vyjdou vstříc přímo u Breitlingu. nebo u jejich dealera. Řešeno kamarádem u Omegy a k úplné spokojenosti. Pak nezbývá než najít šikovného rytce doporučuji Uherský Brod. Mistři rytci-puškaři jsou třída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Klokan, nechat vyrobit nové dýnko bez všech údajů výrobce, možná Ti vyjdou vstříc přímo u Breitlingu. nebo u jejich dealera. Řešeno kamarádem  u Omegy a k úplné spokojenosti. Pak nezbývá než najít šikovného rytce doporučuji Uherský Brod. Mistři rytci-puškaři jsou třída.

Super nápad, a při tom jednoduché, milý Watsone. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já jsem staromódní a nejvíc by se mi líbil zadní kryt.

Zatím vyhrává Breitling Colt Quartz, ale na víčku už není k hnutí.

Takže něco v tomto stylu.

no, nedá mi to.. je to sice mimo diskuzi, ale proč zrovna tenhle model? osobně, mi to přijde jako příšernost... ale jak se říká - proti gustu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi uz budu trapny, ale vim, ze i Roy z "RLT Watches" tyhlety srandy s rytim a leptanim venovanim dela. Par lidem uz takove delal (manzelkam pro manzely k vyroci a naopak).

 

Ale pokud to maji byt hodinky jako Omega, nebo podobne, tak bych to asi nechal delat primo u vyrobce. Prece jen jistota je jistota. Ale asi to bude stat male jmeni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odklizeci,

bojím se svěřit to přímo výrobci hlavně kvůli hackum a carkam. Na druhou stranu když to budu chtít zařídit

u dealera v ČR, tak bude chtít, abych taky hodinky u něj koupil, což se mi vzhledem k cenám moc nechce.

Takže nejschůdnější vidím řešeni, které navrhoval In, tj. dodatečně objednat dýnko bez loga a místo využít

na věnování. S tím už by si měl poradit každý šikovnější zlatník nebo rytec. Zkusím napsat Breitlingům, jak

se na to budou tvářit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...