Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Mám zkušenost s Archimedama. Bral jsem je dvakrát na sraz v pouzdru. Když jsem je do něj ukládal, stály. Po příchodu na sraz už šly. Doma pak vydržely v chodu ještě minimálně půl dne. Tím mohu potvrdit, co říká Michal a možná to tak občas i udělám.

 

Fotky budou zítra večer. Před chvílí jsem přišel a už se mi nechce vytahovat stan a stativ. Zítra budu doma o mnoho dřív. Navíc půjde manželka někam pryč a já se budu moci v našem malém bytečku roztáhnout  :D Zároveň se musím přiznat, že mi chybí inspirace. Doufám, že mě do té doby něco napadne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :-) Těším se na zítřejší fotky. Chtěl jsem Ti předhodit nějaké modročervené nápady, ale zrovna mě nenapadá nic kromě tělocviku (červené trenýrky a modré kalhotky s gumou) :-)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se s vámi podělil o radost ze své nové akvizice. Jde o hodinky ORIENT Mako v úpravě pepsi, ref. CEM65006DV. Poprvé jsem je viděl na živo počátkem léta za výkladem svého oblíbeného hodinářství. Ihned mě zaujaly a hned jsem si je tam zašel prohlédnout. Nekoupil jsem je. Vždyť přece už jedny nové hodinky mám. Ani bych je neunosil. 

 

Jenže mi stále nešly z hlavy. V duchu jsem nepřestával obdivovat solidní zpracování, snadnou práci s korunkou, sponu tahu na tlačítka a hlavně ty krásné barvy! Na štěstí byly prázdniny a peníze bylo třeba investovat do cest za hranice všedních dnů. Dokonce jsem na ně dal typ jednomu zdejšímu členovi  :D I přes to jsem si u sebe všiml, že začínám pátrat po informacích. Jaké s nimi mají uživatelé zkušenosti? Má strojek dostatečnou přesnost? V jakém balení se prodávají? Však to znáte  :D

 

Po návratu z dovolené jsem se rozhodl prodat své Archimedy, které mi doma stejně jen tak ležely. Zájemce se našel rychle. Manželce jsem k narozeninám koupil NEXUS 5 a sobě na srazu staré PRIM Sport II, které jsem nosil jako kluk a už delší dobu se mi po nich stýskalo. Záhy se ukázalo, že Primky potřebují nutně servis. Má cesta tedy logicky vedla do onoho hodinářství. Hned ve dveřích se mě prodavačka zeptala, jestli si jdu pro ty Orienty. Celé ty dva měsíce si na mě pamatovala. Pokud si ale myslíte, že jsem řekl ano, tak by to byl omyl. Odevzdal jsem tam své Primky, domluvil s hodinářem, co bylo třeba a odešel. Je tedy pravda, že jsem ještě chvíli stepoval před výlohou, ale odolal jsem  :D

 

No, odolal. Zase se mi honily hlavou. Peníze mi ještě z prodeje nějaké zbyly, žena má svůj telefon, tak co? Proč si z peněz za hodinky nekoupit hodinky? 

 

A tak jsem zase stál ve dveřích hodinářství. I tentokrát se ke mě prodavačka hnala. Říkala: "Ty vaše Primky ještě nejsou hotové. Až budou, pošleme vám SMS." Já na to, že tentokrát si jdu pro ty Orienty. Zasmála se a řekla, že vyhrála. Prý se se zbytkem personálu vsadila, že si pro ně nakonec přijdu. A tady jsou:

 

post-437-0-43689400-1411065178_thumb.jpg

post-437-0-48088600-1411065187_thumb.jpg

post-437-0-36426000-1411065196_thumb.jpg

post-437-0-96012500-1411065214_thumb.jpg

post-437-0-16989800-1411065225_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně jsou pěkné a nejen hodinky samotné, ale jako již tradičně i tvé fotky. Za těch pár kaček udělají radost víc než dost a nebude to jen radost, protože Orient je i starý dobrý držák, tak ať slouží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulácia k hodinkám. Čo sa týka fotiek, urobil si za posledný rok veľký pokrok, tak už len udržať kvalitu :)

Děkuju za uznání. Budu se snžit nezklamat :-D

 

tak ten příběh ohledně jejich pořízení je ovšem bezchybný!

To je fakt. Tohle bych při koupi přes internet asi nezažil.

 

Siwi, trochu OT, ale můžu se zeptat, čím to fotíš ? :)

Fotím Nikonem P510

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nějaké době jsem zabrousil do tvého vlákna, jestli tu nemáš nějaké nové fotky a hle, máš. Jsou krásné jako vždycky. A s těmi Orienty jsi udělal dobře, že jsi do nich šel i přes nějaké ty malé mínusy, o kterých jsi se dozvěděl ještě před jejich zakoupením. Ať se dobře nosí a dělají jen radost.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcus: Koupě rozhodně nelituju. Právě naopak. Vlastně jsou to první hodinky, jejichž nákup jsem si dopředu naplánoval a něco o nich i předem zjistil. Baví mě hrozně moc.

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Nechápu jak je to možné, možná už mám unavené oči, ale hodinky, které sám tak nějak přejdu, na Tvých fotkách najednou znovu objevuji ... v docela jiném světle... umíš prostě vyhmátnout jejich kouzlo a krásu. Velký respekt, Siwi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...