Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

Vojto, moc zajímavé a pěkné hodinky, super napsaný příběh a fotky? No stejně skvělé jako vždy :clap: Pro mě je značka Orient jednou z těch, které zcela iracionálně přehlížím, nebo spíše se o ni nezajímám. Asi to bude tím jménem. Nicméně, díky Tobě se toto mění, protože tyhle hodinky se mi líbí moc. Ještě jednou gratulace a těším se až je na nějakém srazu uvidím na živo :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Nechápu jak je to možné, možná už mám unavené oči, ale hodinky, které sám tak nějak přejdu, na Tvých fotkách najednou znovu objevuji ... v docela jiném světle... umíš prostě vyhmátnout jejich kouzlo a krásu. Velký respekt, Siwi!

 

 

ta fotka 01.jpg je obzvlaste povedena siwi.

 

 

Siwi, ty tvoje fotky z tech orientu udelaly hodinky min za 50tkc. Krasna prace se svetlem. Kez bych to umel alespon tak z poloviny.

 

 

Sem na to Tvoje vlákno narazil až teď. Skvělé fotky!

 

 

Vojto, moc zajímavé a pěkné hodinky, super napsaný příběh a fotky? No stejně skvělé jako vždy :clap: Pro mě je značka Orient jednou z těch, které zcela iracionálně přehlížím, nebo spíše se o ni nezajímám. Asi to bude tím jménem. Nicméně, díky Tobě se toto mění, protože tyhle hodinky se mi líbí moc. Ještě jednou gratulace a těším se až je na nějakém srazu uvidím na živo :cheers:

 

Přátelé, hrozně moc vám všem děkuji za slova uznání. Jsou povzbuzující. Komu by se to hezky neposlouchalo  :D

 

Ondrej71: Se vztahem ke značce Orient jsem na tom byl až do letošního léta úplně stejně. Že existuje, jsem věděl už od dětství. Nikdy jsem si ale nedovedl představit, že bych měl na ruce hodinky takového názvu. Změna přišla - jak jinak - s návštěvou zdejšího fóra. Rozhodující impulz pak přišel, když jsem je viděl naživo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno na mě zazvonil Sphinxx a volal: "Pojď ven, něco ti ukážu!" Tak jsem šel...
 
post-437-0-35050000-1411665513_thumb.jpg
 
Hodinky popisovat nebudu. Na to jsou tu povolanější a znalejší kolegové. Nahlédněte např. do vlákna jejich majitele.
 
Mohu jen říct, že jsou vpravdě majestátní, obrovské a na mou ruku zcela nevhodné. Čiší z nich respekt. Dokonalost v každém detailu. Zkrátka esence radosti pro milovníky téhle značky. Výjimečné hodinky vyžadující výjimečné podmínky pro focení včetně kvalitní techniky. Jen tak je možné zachytit jejich krásu. Bohužel ani jedno nebylo v daný moment k dispozici. Můj foťák zde narazil na své limity. Ale kdy se mi naskytne podobná možnost?

 

post-437-0-71225700-1411666233_thumb.jpg

 

post-437-0-93394400-1411666239_thumb.jpg

 

post-437-0-84632400-1411666250_thumb.jpg

 

post-437-0-38355400-1411666264_thumb.jpg

 

post-437-0-80690800-1411666272_thumb.jpg

 

post-437-0-84927300-1411666281_thumb.jpg

 

post-437-0-48974600-1411666291_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak ony se tyhle dvoje hodinky nedají moc srovnávat. Orienty jsem si koupil spíš na doma a na takové to otloukání. I ony si ovšem zaslouží slušné zacházení. Jednak se mi hrozně líbí a druhak jejich přesnost je dechberoucí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...