Přejít na obsah

Moje první Seika


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chronomagory,

před pár dny mi přišla zásilka ze Singapuru - moje první Seika - skx009! Asi dva dny po objednání se zde na fóru objevilo téma, kde se rozebíralo, že občas prostě v balíčku dorazí "vadné" kousky. V tu chvíli mi trochu zatrnulo. Nakonec jsem byl však mile překvapen a to jak rychlostí, tak doručeným produktem.

Vzhledem k tomu, jak jsou tu tyto hodinky známé, nebudu Vás zdržovat zbytečnými technickými údaji a shrnu jen subjektivní dojmy (a to ještě ke všemu dost laicky - snad to neva). Když jsem je objednával, měl jsem už poměrně nakoukáno spoustu modifikací a byl jsem přesvědčen, že hned po doručení, je začnu objednávat. Když však skx dorazily, líbily se mi natolik, že jsem se rozhodl počkat, až se mi trošku okoukají a pak teprve přistoupím ke změnám. Pouzdro mi dobře sedlo na ruku a celkově se mi i líbí jeho zpracování a tvar. Luneta cvaká, jak má. Tah pěkně dosedá k pouzdru i k nožičkám, ale v kombinaci se sponou působí trošku "fórově" (vzhledem k tomu, jak chlupaté mám ruce, nevím, jak dlouho tam tah vydrží). Ale jak už tu ale bylo mnohokrát řečeno: za ty peníze to člověk snese. Čím jsem byl na hodinkách naprosto unesen, byla lumi, která mě hned oslnila. Podobné hodinky jsem nikdy neměl a nemám tedy srovnání, ale stejně... Co se mi naopak nelíbí vůbec, je minutová ručička. Šipka na jejím konci mi přijde značně disproporční vzhledem ke zbytku ručičky. Ta tam tedy dlouho nevydrží:-). Abych to shrnul, hodinky jsou podle mě supr zpracované a vzhledem k ceně jsem byl prostě příjemně překvapen. Z toho vyplývá, že musím poděkovat zdejším členům za otevření hodinkových obzorů, které mě na myšlenku koupit Japonce přivedly...a samozřejmě pár rychlofotek z iphonu...

Děkuji za pozornost (bylo to snad krátký a rychlý).

post-34943-0-91191000-1405721684_thumb.jpg

post-34943-0-79550500-1405721980_thumb.jpg

post-34943-0-94663600-1405722335_thumb.jpg

post-34943-0-88038600-1405722342_thumb.jpg

post-34943-0-70067000-1405722349_thumb.jpg

post-34943-0-90672100-1405722355_thumb.jpg

post-34943-0-05318500-1405722362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k mým oblíbeným hodinkám. Dobře ti radím, vykašli se na úpravy jako jsou ručky atd. Protože pak narazíš na problém, kdy aftermarket ručka svítí jinak než zbytek hodinek a nemyslím tím jen intenzitu, ale i odstín a to tě pak teprve bude štvát. Měnil jsem ručky na 007 za plongeur s bílým olemováním a nastal problém, že oproti indexům byly prostě moc bílé. Jediné, co stojí za přemýšlení je safír, tah, a v případě SKX007 ještě možná ciferník z SKX171. Jenže jak vyměníš tah a třeba sklo, tak přijdeš all inhouse hodinky. Ne že by mě to někdy pálilo, ale pár lidí si tu na tom zakládá ( ikdyž jen v případech, kdy se jim to hodí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ggrand: dekuji,delaji mi velkou radost,i kdyz jsem zvyklej na vetsi hodinky.. S tema ruckama jsi me tedy zvyklal,ale safir je asi jasnej:-) A ze nebudou all-inhouse,to me nejak netrapi. Dulezity je,aby se libily me!

 

to Daemonultimate: dekuju. Jsem si jistej,ze tam ma svuj ucel,jen jsem konstatoval,ze mne osobne proste do oka nepadla ta sipka..resp. padla,ale negativne.. A klasika to snad je..kdyz jsem je kupoval po trpelivem procitani tohoto fora..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, super volba :-) Mám 007 a jsem už nějakou dobu moc spokojen. Cena / výkon excelentní.. Šipka na konci se mi líbí, připomíná mi Omega PO :-) Spíš mě ruší ta nožička šipky, jak se zužuje. Ale už jsem si zvykl ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...