Přejít na obsah

Značka Royal London


Misty

Doporučené příspěvky

tak panove mam je v drzeni uz 12 let titanovky royal london oblekovky, strojky by mely pouzivat miyoty, ja osobne jsem byl spokojeny. Mam je do dnes, pred mesicem jsem je pujcil/dal otci. Pekne dynko, tah usel, sklicko nic moc. Kdyz uz bych je chtel vzit, tak do max 2 tis. vic bych nedal s ohledem na japonske znacky, ktere mi prijdou o hodne kvalitnejsi. Nijak jsem to nekoumal, ale za cina smejdy bych je neoznacil. Proste pro nechronomagory v poho hodinky, aktualni ceny nevim nestoji mi za to je zjistovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká farkyostrava, za ty prachy pro nechronomagora dobrý. Já jsem si je koupil v 18 za první vejplatu a mám je do dneška. Tah je sice vytahanej, je v tom druhej strojek - miyota a druhý sklíčko - minerál, ale proč ne.

Firma je anglická s výrobou tak různě s ohledem na náklady.

 

Abyste viděli, že si nevymejšlím, tak tady je ta miyota inside. Není to žádná sláva, ale lepší než china za dolar.

 

Edit. Teď koukám, že sis vybral něco za 4.6K, to už je dost, to bych za to nedal. Dva a půl no problemo.

post-8501-0-90260700-1405842209_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodává je hodinář ve vedlejším městě již cirka 15 roků.Tetka je má již několik roků a je fakt,že jediné co se měnilo je strojek.Zlacení je ještě v pořádku a to je nosila denně.

 

Pro obyč. člověka postačující,ale po pár měsících zde,tedy pokud zde zakotvíš je dáš stejně pryč.Pokud na to nespěcháš,došetři a kup nějaký jiný kousek od renomovanějšího výrobce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...