Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přeji krásný den, zeptám se, máte na krámě želvy, nebo jsou jen na objednávku? A platí stále sleva pro členy Chromagu? Jsem dnes v Praze a tak bych se rád u vás před obědem zastavil.

Kupa54

 

Krásný den i tobě :) 

Želvy máme všechny, kromě základní černé varianty. Takže pepsi, zlaté a modré. Všechny ostatní jsou naobjednané.

Zastav se a my ti je rádi ukážeme :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mockrát děkuji pánové za slova chvály :) Budu to tlumočit kolegům.

Jinak by ale asi recenze správně patřily do sekce Recenze obchodů. Tam nám i víc pomůžou.

 

Kupa54 - mrzí mě, že jsem u toho nemohl být, ale dorazil jsem do prodejny těsně po tvém odchodu. Díky za nákup!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Chtěl bych se tě zeptat na Seiko SDGM 003. Jestli budete mít někdy v nabídce.

 

Kolega už ti odpověděl do SZ :) Jenom pro ostatní, tento model zatím dodat nelze, ale třeba se to s novou distribucí Seika změní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, bratr by chtěl ty želvy PADI pepsiny. Stále platí začátek srpna? A sleva by tam byla prosím jaká?

 

Díky. M.

 

Ahoj, 

 

Seiko PADI SRPA21K1 budou asi až v srpnu (přesný termín stále nevíme). Snažím se to urychlit, ale nic nemůžu slíbit dopředu. 

Cena pro členy je zatím stanovena na 11990 Kč (pokud se změní, tak budu informovat).

 

Mám tě tedy závazně napsat na seznam? Stačí potvrdit do SZ.

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano, prosím o připsání na závazný seznam! :)

 

Ahoj, 

 

Seiko PADI SRPA21K1 budou asi až v srpnu (přesný termín stále nevíme). Snažím se to urychlit, ale nic nemůžu slíbit dopředu. 

Cena pro členy je zatím stanovena na 11990 Kč (pokud se změní, tak budu informovat).

 

Mám tě tedy závazně napsat na seznam? Stačí potvrdit do SZ.

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakože celý špatně, nebo jakože si nedočkavej a ve frontě, ve který jsem taky? Já se těšim, ale tak nějak na 10% jako vždycky.

Já jsem spíš na prášky, protože si tak nějak v poklidu čekám až mi dají vědět že přilezla želvička a najednou vidím, že u ní asi bohužel nezůstane...no, musím do srpence nějak zase naškudlit, no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...