Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

Děláme pro jednoho váženého člena objednávku hodinek Ocean7. Konkrétně si vybral model Ocean7 - LM7 Titanium 1250m.

Při objednání 5 hodinek (jakýkoliv model) už dokážeme dostat velmi zajímavou slevu.

 

Kompletní nabídku hodinek Ocean7 najdete zde: http://www.ocean7watchco.com/store/

 

Pokud by měl někdo další zájem, tak mi prosím napište SZ nebo na info@helveti.cz.

 

285_LM-7-homepage-comp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 390
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi už jste zaregistrovali, že do ČR dorazily první Seiko SRPA21K1 Padi. Bohužel jich dorazilo tak málo (5ks), že i přes naši poměrně velkou objednávku jsme zatím dostali pouhý 1ks. Ten dostane člen, který byl první na seznamu (kontaktujeme ho). Já aktuálně zjišťuji, kdy dorazí další zásilka, ale snad by to mělo být poměrně brzy. Tam už (převelice doufám) bude naše dodávka kompletní a dostane se tak na všechny netrpělivé zájemce. 

 

Za komplikace se omlouvám, ale zatím nevím, proč Seiko poslalo v první zásilce tak málo hodinek. 

 

Protože zítra ráno odjíždím mimo ČR, tak jsem všechny objednávky a komunikaci předal kolegyni Darče, která se vám s novinkami ozve (přímo z mého profilu pod svým jménem). Buďte na ni hodní, ona za zpoždění nemůže :)

 

Jirka z helveti.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Konečně jsou tady všechny Seiko Padi! Jak by řekl klasik "mám toho 3 kufry pod otomanem" nebo místní heslo "mám toho plnou kabelku"

To platí i pro nás. Takže kdo má zájem a není na našem seznamu čekatelů, může se zastavit, prohlédnout a zakoupit :)

 

 

post-21335-0-83568000-1476192462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Máme nově v nabídce outdoorové hodinky Suunto. Pokud jste tady někdo sportovněji založený, tak vás možná budou zajímat :) 

 

post-21335-0-77433400-1477931360_thumb.jpg

 

Kolega o Suuntu také napsal úvodní článek na náš blog. Dál bude následovat recenze Suunto Spartan a dalších hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný článek... Suunto mám rád (teď mám čtvrté, Ambity3Vertical, z fóra...), ale tak nějak mě utvrdily v pocitu, že Suuntu ujíždí vlak ... Zejména ovládání je na úrovni Nokie 3310, zrovna včera jsem zkoušel zjistit teplotu, a nepřišel jsem na to, jak ji zobrazit ...

 

Snad je Spartan někam posune, ta historie je zavazující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme objednáno, tak snad brzy dorazí a budou na naší prodejně k prohlédnutí. Můžu tě o tom (hned jak se tak stane) informovat :)

 

z jiného soudku: nedají se někde vidět na živo Seiko SSA309J1?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegyně Darča (mimochodem také místní členka) absolvovala školení Seika a sepsala na náš blog "krátký" článek. Kdyby to někoho zajímalo, tak mrkněte - Postřehy ze školení Seiko hodinek 2016.  

 

Školení je poměrně obsáhle, tak délku článku prosím omluvte. Zároveň najdete-li nějaké nesrovnalosti, napište nám do komentářů. Ihned je opravíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super clanek, dekuji za nej. Jen mi neprijde pravdepodobna odchylka +25/-15s/mesic, vzhledem k tomu, ze clanek pojednava o automatickem mechanismu, ale mozna se pletu ?

 

Díky za upozornění. Opraveno. Správně je samozřejmě +25/-15s/den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko a Darino, moc hezké čtení. Jen mi unikl nick Dariny, pod kterým je zde vedena...

 

Darča se vám brzy sama představí :) Zatím by ráda svůj soukromý nick nechala bez Helveti "zatížení".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máme je objednány a budou tady do 1-2 týdnů. Mám se ozvat až budou na prodejně?

 

Nemáte náhodou objednány i SSA303J1? Rád bych je viděl naživo. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme nově v nabídce outdoorové hodinky Suunto. Pokud jste tady někdo sportovněji založený, tak vás možná budou zajímat :)

 

attachicon.gifsuunto.jpg

 

Kolega o Suuntu také napsal úvodní článek na náš blog. Dál bude následovat recenze Suunto Spartan a dalších hodinek.

Ty Spartan vypadají zajímavě. Ale celkem mě zaráží cenovka. Je funkční rozdíl mezi Startan versus Fenix 3 od Garminu, tak velký jako je cenový rozdíl?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Spartan vypadají zajímavě. Ale celkem mě zaráží cenovka. Je funkční rozdíl mezi Startan versus Fenix 3 od Garminu, tak velký jako je cenový rozdíl?

 

Právě Suunto Spartan zatím testujeme a upřímně musím říct, že Suunto uspěchalo vydání hodinek na úkor propracovanosti softwaru. Takže hodinky to sice budou skvělé, ale až bude aktualizovaný firmware (doplnění o funkce, doladění používání, atd). 

Garmin Fenix 3 je srovnatelný ve verzi Sapphire a mi se u nich líbí model Optic Performer, který má i snímač tepu přímo na hodinkách. Sice je jeho přesnost diskutabilní (s hrudním pásem se nedá srovnávat), ale je to dle mého krok správným směrem. 

 

Takže bych doporučil chvilku počkat, až bude mít Suunto Spartan vyladěný firmware v hodinkách (v průběhu listopadu mají být zásadní updaty) a pak bych porovnával s Fenix 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mi se u nich líbí model Optic Performer, který má i snímač tepu přímo na hodinkách. Sice je jeho přesnost diskutabilní (s hrudním pásem se nedá srovnávat), ale je to dle mého krok správným směrem. 

 

Takže bych doporučil chvilku počkat, až bude mít Suunto Spartan vyladěný firmware v hodinkách (v průběhu listopadu mají být zásadní updaty) a pak bych porovnával s Fenix 3.

 

původně myslím Suunto slibovalo verzi s optickým snímačem tepu už ke konci roku, pokud se nepletu ... 

 

jinak snímače tepu založené na optickém čidle (tj. přímo v hodinkách) jsme docela s kamarády podomácku testovali a srovnávat se to určitě dá, pokud by byl zájem, můžu se možná vzchopit k nějaké recenzi nebo můžu poslat aspoň krátkou SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...