Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

Dnes mně pošťačka přinesla balíček s hodinkama Seiko snzg15k1. Sám pracuju v e-shopu, tak musím pochválit jak byly hezky a pečlivě zabalené! Jsou to moje první hodinky, krásné, s nádherným zvukem tikání. Mám velikou radost. Časem přidám do fóra fotky. Pracovníkům v Helveti veliký dík!

 

My moc děkujeme za objednávku a slova chvály. Navíc od kolegy z oboru to potěší :) Na balení si dáváme záležet.

Tak ať tikají! Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 390
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky Davide a všem ostatním také :) Jsem moc rád, že se u nás cítíte dobře a odcházíte spokojeni!

 

Jenom doplním, že recenze a zkušenosti s námi by se měly vkládat do vlákna Recenze Obchodů. Ať se nám to nerozdrobí na 2 místa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tady jednu vratku hodinek Seiko Kinetic GMT SUN069P1. Hodinky mají jednu malou vlásečnici na dýnku, jinak stav nových hodinek (nošené asi týden). Původní majitel je vyměnil za jiný model. 

 

Cena pro členy chronomagu 6300 Kč (původní 9490 Kč). K vidění u nás na prodejně.

 

post-21335-0-51525500-1536926433_thumb.jpg

post-21335-0-32486700-1536926447_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy: ta vrácená Seika vypadají moc dobře, ale já bych uvítal, kdyby se někde podařilo najít nebo vyhrabat model SRP265K1.  39mm/4R36-24j/Hacking/ruční nátah/100m/20mm řem. I jen zánovní. Fakt by mi to pomohlo, Seikaři pátrejte též.

Díky všem.  :helpsmilie:

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

:notworthy: ta vrácená Seika vypadají moc dobře, ale já bych uvítal, kdyby se někde podařilo najít nebo vyhrabat model SRP265K1.  39mm/4R36-24j/Hacking/ruční nátah/100m/20mm řem. I jen zánovní. Fakt by mi to pomohlo, Seikaři pátrejte též.

Díky všem.  :helpsmilie:

**

 

Rádi bychom ti pomohli, ale bohužel nemáme a neumíme dodat :/ V rychlosti jsem našel alternativu: https://www.helveti.cz/seiko-snkl45k1 (7S26 bez hackingu a manuálního nátahu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Helveti super servis, celkem dobrý ceny, bez cla, bez rizika, se zárukou.. Co chtít víc? :-)

Mockrát děkujeme za sdílení zkušeností s naším obchodem, projevená spokojenost nás velmi těší. :) Kdybychom mohli v budoucnu s něčím pomoci, stačí nás kontaktovat zde, anebo přímo přes stránky Helveti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Helveti super servis, celkem dobrý ceny, bez cla, bez rizika, se zárukou.. Co chtít víc? :-)

Tak ja doufam (tedy vim, protoze Jirku znam), ze u vyrobku prodavanych v Helveti je clo zaplaceno. To jen aby to nevypadalo, ze cast prodavaneho zbozi nejak pokoutne dovazi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kralikovo: Helveti super servis, celkem dobrý ceny, bez cla, bez rizika, se zárukou.. Co chtít víc? :-)

 

Tak ja doufam (tedy vim, protoze Jirku znam), ze u vyrobku prodavanych v Helveti je clo zaplaceno. To jen aby to nevypadalo, ze cast prodavaneho zbozi nejak pokoutne dovazi... ;)

 

Já to teda pochopil tak, že kralikovo tady srovnává nás s objednáním hodinek ze zahraničí (kde by platil clo, měl riziko se zárukou atd).

Vše dovážíme přes oficiální distribuci daných značek :) Takže vzorně platíme vše, co po nás stát či EU požaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho našeho dnešního velkého představování nám Seiko představilo limitku pro Evropu :) Takže pokud se vám líbily limitky Seiko Dawn Grey Series (želvy i samuraje), můžete je předobjednávat na info@helveti.cz nebo tady přes SZ. Budeme mít dostatek kusů.

 

post-21335-0-09790400-1540551409_thumb.jpg

 

Na náš dárek k výročí 100 let ČSR si musíte ještě chviličku počkat.. :)

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...