Přejít na obsah

Helveti.cz


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 26 minutami, Jiří Štencek napsal:

Kolega Jirka to napsal mozna trosku kostrbate a z jedne vety to vypada, ze budeme testovat jenom mezi nami v Helveti. Na to poukazujes? :) 

to ani ne, ale zatím tomu rozumím tak, že se ještě hlásí zájemci a bude se teprve sestavovat Fahrplan...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kamarád prodává na našem bazaru hodinky Casio Protrek PRW-2500-1ER, které s ním (i se mnou) byli na 6tis. hoře v Himálaji, na Ortleru a podobných výpravách. Někomu ještě udělají velkou radost! Mám svolení jít na 4000 Kč, takže prosím dále nelicitujte a berte to jako maximální slevu (1000 Kč) oproti nabízéné. 

casio-prw-2500-1er-bazar.jpg

 

Celkově náš bazar už obsahuje 14 kousků a z nich některé určitě stojí za vaši pozornost (například Citizen, Orient, Certina a jiné). 

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nouze naučila Dalibora housti a nás naučily těžší podmínky většímu rozhledu v podobném segmentu. Vím, že mezi milovníky hodinky je taky spousta znalců a majitelů nožů. Velmi ostýchavě proto vstupujeme do nabídky kapesních nožů Victorinox, multitoolů Leatherman a další budou přibývat. 

Mrkněte na https://www.helveti.cz/kapesni-noze/

Trpělivost prosím - nabídku postupně doplňujeme a rozšiřujeme. Od zmíněných značek dokážeme dodat vše, stačí napsat.

 

Snímek obrazovky 2020-11-06 v 21.40.27.png

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Limitka Wenger s českým dnem v týdnu a za pár peněz. Jenom 300ks. To chcete! :) 

Víc informací na eshopu a brzy i na blogu. 

https://www.helveti.cz/wenger-attitude-01-1541-114-cb-ceska-limitovana-edice (100ks)

https://www.helveti.cz/wenger-attitude-01-1541-121-cb-ceska-limitovana-edice (200ks)

1796314522_WRW_01-1541-114-CB_PO(kopie).thumb.jpg.c0a49476e4e28a6fae74609f2689f2cd.jpg1568276635_WRW_01-1541-121-CB_PO(kopie).thumb.jpg.f85eb96d805e799316a7ad72363706d1.jpg1931687928_WRW_01-1541-114-CB_BA(kopie).thumb.jpg.a3e5bec3031610d5d6438518280009fe.jpg1852154030_WRW_01-1541-121-CB_BA(kopie).thumb.jpg.fd96ea4d1490d35fdea116b436129f50.jpg

WRW_01-1541-114-CB_FU (kopie).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dlouho jsme se rozhlíželi kolem (Yema, Hamilton, Sinn a další), abychom tento rok oslavili příchodem značky Ball

Technologií osvitu k nám velmi dobře zapadá, protože naše láska k Traseru a Luminoxu trvá. S tritiem koketuje už dlouhou dobu i Davosa. A Ball bude tak velmi vhodným doplněním této svítící sbírky. 

Moc dobře vím, že Ball není neznámější značka a neočekávám od ní obrovské prodeje. V Helveti se ale snažím razit přístup, že značka nás musí v prvé řadě bavit. A o tom jsem u Ballu naprosto přesvědčen! Dokonce zde na fóru a Facebooku vnímám jistý vzestup popularity této značky, což mě obrovsky těší. Snad k tomu přispějeme i my svou láskou k hodinkám, články, recenzemi, fotkami a vhodně vybranou kolekcí. 

Už brzy vše na https://www.helveti.cz/ball

 

 

 

AeroGMTII_09_ENG.jpg

C7309_2_ENG.jpg

Diver_Worldtime_ENG.jpg

Marine_GMT_06_ENG.jpg

Marvelight_Chronometer_ENG.jpg

Normandy_ENG.jpg

Original_ENG.jpg

Rescue_Chronograph_ENG.jpg

SpringLOCK_eng.jpg

TMT_ENG.jpg

Vanguard_II_ENG.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Helveti.cz jsem před několika dny učinil další nákup a jejich přístup je skvělý! Ještě jednou děkuji Jirkovi za jeho individuální komunikaci a za nákup skvělých hodinek! Jinak z BALLu mám taky radost, líbí se mi jejich styl a progres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím Jirkovi poděkovat s výběrem dárku k V. pro přítelkyni 🙂 Nakonec mi udělal nabídku a ta se nedala odmítnout. Přítelkyni se MS moc líbí 🙂 viz. foto... možná jsou na ni trošku velké.. 🙂 ale když to tak má ráda :P

Děkuji moc Halveti.cz za rychlost preciznost a rady při výběru.

 

IMG_0734.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

I tento rok jsme z našich pravidelných hodinek měsíce vyhlašovali hodinky roku. S kolegy jsme vybírali, vybírali a dopadlo to takhle (viz níže). 

Budu moc rád, když si taky zahlasujete. Třeba zjistím, že máme úplně rozdílný vkus :) 

hodinky-roku-2020-helveti.png.e8030a10ab9de44572a6dee2ccc7d07a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...