Jump to content

Helveti.cz

Recommended Posts

• Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 26 minutami, Jiří Štencek napsal:

Kolega Jirka to napsal mozna trosku kostrbate a z jedne vety to vypada, ze budeme testovat jenom mezi nami v Helveti. Na to poukazujes? :) 

to ani ne, ale zatím tomu rozumím tak, že se ještě hlásí zájemci a bude se teprve sestavovat Fahrplan...:)

• 1 month later...

Kamarád prodává na našem bazaru hodinky Casio Protrek PRW-2500-1ER, které s ním (i se mnou) byli na 6tis. hoře v Himálaji, na Ortleru a podobných výpravách. Někomu ještě udělají velkou radost! Mám svolení jít na 4000 Kč, takže prosím dále nelicitujte a berte to jako maximální slevu (1000 Kč) oproti nabízéné. 

casio-prw-2500-1er-bazar.jpg

Celkově náš bazar už obsahuje 14 kousků a z nich některé určitě stojí za vaši pozornost (například Citizen, Orient, Certina a jiné). 

Edited by Jiří Štencek

• 2 months later...

Nouze naučila Dalibora housti a nás naučily těžší podmínky většímu rozhledu v podobném segmentu. Vím, že mezi milovníky hodinky je taky spousta znalců a majitelů nožů. Velmi ostýchavě proto vstupujeme do nabídky kapesních nožů Victorinox, multitoolů Leatherman a další budou přibývat. 

Mrkněte na https://www.helveti.cz/kapesni-noze/

Trpělivost prosím - nabídku postupně doplňujeme a rozšiřujeme. Od zmíněných značek dokážeme dodat vše, stačí napsat.

Snímek obrazovky 2020-11-06 v 21.40.27.png

Edited by Jiří Štencek
doplnění informací

• 4 weeks later...

Limitka Wenger s českým dnem v týdnu a za pár peněz. Jenom 300ks. To chcete! :) 

Víc informací na eshopu a brzy i na blogu. 

https://www.helveti.cz/wenger-attitude-01-1541-114-cb-ceska-limitovana-edice (100ks)

https://www.helveti.cz/wenger-attitude-01-1541-121-cb-ceska-limitovana-edice (200ks)

1796314522_WRW_01-1541-114-CB_PO(kopie).thumb.jpg.c0a49476e4e28a6fae74609f2689f2cd.jpg1568276635_WRW_01-1541-121-CB_PO(kopie).thumb.jpg.f85eb96d805e799316a7ad72363706d1.jpg1931687928_WRW_01-1541-114-CB_BA(kopie).thumb.jpg.a3e5bec3031610d5d6438518280009fe.jpg1852154030_WRW_01-1541-121-CB_BA(kopie).thumb.jpg.fd96ea4d1490d35fdea116b436129f50.jpg

WRW_01-1541-114-CB_FU (kopie).jpg

• 2 months later...

Dlouho jsme se rozhlíželi kolem (Yema, Hamilton, Sinn a další), abychom tento rok oslavili příchodem značky Ball

Technologií osvitu k nám velmi dobře zapadá, protože naše láska k Traseru a Luminoxu trvá. S tritiem koketuje už dlouhou dobu i Davosa. A Ball bude tak velmi vhodným doplněním této svítící sbírky. 

Moc dobře vím, že Ball není neznámější značka a neočekávám od ní obrovské prodeje. V Helveti se ale snažím razit přístup, že značka nás musí v prvé řadě bavit. A o tom jsem u Ballu naprosto přesvědčen! Dokonce zde na fóru a Facebooku vnímám jistý vzestup popularity této značky, což mě obrovsky těší. Snad k tomu přispějeme i my svou láskou k hodinkám, články, recenzemi, fotkami a vhodně vybranou kolekcí. 

Už brzy vše na https://www.helveti.cz/ball

AeroGMTII_09_ENG.jpg

C7309_2_ENG.jpg

Diver_Worldtime_ENG.jpg

Marine_GMT_06_ENG.jpg

Marvelight_Chronometer_ENG.jpg

Normandy_ENG.jpg

Original_ENG.jpg

Rescue_Chronograph_ENG.jpg

SpringLOCK_eng.jpg

TMT_ENG.jpg

Vanguard_II_ENG.jpg

V první řadě mi dělá radost, že se můj oblíbený obchod s úzkou vazbou na mé oblíbené fórum rozšiřuje.
Navíc jsem rád, že je to rošíření o prestižní značku.

U Helveti.cz jsem před několika dny učinil další nákup a jejich přístup je skvělý! Ještě jednou děkuji Jirkovi za jeho individuální komunikaci a za nákup skvělých hodinek! Jinak z BALLu mám taky radost, líbí se mi jejich styl a progres.

Musím Jirkovi poděkovat s výběrem dárku k V. pro přítelkyni 🙂 Nakonec mi udělal nabídku a ta se nedala odmítnout. Přítelkyni se MS moc líbí 🙂 viz. foto... možná jsou na ni trošku velké.. 🙂 ale když to tak má ráda :P

Děkuji moc Halveti.cz za rychlost preciznost a rady při výběru.

IMG_0734.jpg

• 3 weeks later...

I tento rok jsme z našich pravidelných hodinek měsíce vyhlašovali hodinky roku. S kolegy jsme vybírali, vybírali a dopadlo to takhle (viz níže). 

Budu moc rád, když si taky zahlasujete. Třeba zjistím, že máme úplně rozdílný vkus :) 

hodinky-roku-2020-helveti.png.e8030a10ab9de44572a6dee2ccc7d07a.png

• 5 months later...
  • 2 weeks later...