Přejít na obsah

Editace v sekci Prodej


Doporučené příspěvky

Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

Diplomaticka odpoved, ovsem ne na moji otazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co by jsi chtel slyset? ;) Napsal jsem jak to je a proc to tak je. Jako member_50 muzes svuj prispevek editovat a dokonce ho zamknout, takze nikdo dalsi do nej nebude postovat. Co tam nakonec pripises, je ciste tvoje vec. Na zahranicnich forech a v podobnych pripadech lidi pisou "withdrawn from sale". Takze kdyz napises "rozmyslel jsem si to..neprodavam" urcite nikoho neurazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
.....

mám stejný názor jako bery, jednak se opět mažou ceny, což je pro určení hodnoty podobných kousků škoda, zadruhé lze dohledat případný spor kupujícíxprodávající. Také se tu objevují inzeráty, kdy se zeditují s poznámkou prodáno. Uvítal bych alespoň reakci kupujícího (ve vlákně zkrátka chybí jméno usera). Shrnu to: zákaz jakékoliv editace a mazání. Kupující by měl být ve vlákně alespoň uveden. Pokud se zboží prodá, požádat admina o uzamčení/přejmenování názvu threadu s příznakem prodáno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

 

Jenže se edituje / maže pořád. Nechtěl jsem to sem ani psát, ale jelikož se mazání stalo pravidlem, nemohu si pomoci.

Jestli tedy mohu poprosit, když už máme to nové hezké fórum, nemažme ceny. A ať to dají třeba admininistrátoři do pravidel.

Skutečně mi vadí, že například Tomasek či Popshop prodejní ceny smáznou.

Nevidím pro to jediný důvod.

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, možná by opravdu stálo za úvahu, tu editaci zakázat úplně a například po prodeji vlákno uzamknout. Taky mi vadí, že se nemůžu podívat, za kolik byly určité hodinky prodány.

Upraveno uživatelem Godin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm..jak je videt, normalni domluva asi nestaci? Ja vedel, ze to povoleni editace prispevku bude casem problem, protoze lidi zacnou mazat jak divi. Tak to zkusme naposled? Dam na to tema neco do pravidel, jenze on je stejne nikdo necte, takze je mi jasne, ze cca za tyden budu zakazovat editaci prispevku vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...