Přejít na obsah

ROLEX Explorer II


Vit

Doporučené příspěvky

vypada to zajimave, takovej setup na safari, jeste by to chtelo rolex sponu :)

 

Díky, od odborníka to potěší, víš, kde se dá sehnat? (18mm).

 

Nápad na takový řemen nosím v hlavě už několik let, od té doby co jsem zahlédl toto (zdroj jsem si bohužel neuložil).

post-1538-0-95536100-1410605345_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký web... :) Takové zajímavé balíčky tam mají k prodeji - 5513 + LV Weeekend bag a tak... :D

 

Jinak Víte, ten řemen se mi k těm Expům hodně líbí...

 

Díky Matěji.

 

a origo spony byly dycky jen 16mm, 18mm holt jen 'aftermarket'

 

Honzo, takže TOTO je asi také aftemarket, že?

Škoda, že je tam tak drahé poštovné, líbí se mi.

 

Možná zkusím TOTO.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to podrazak, precti si to:

 

THE INSIDE OF THE BUCKLE THAT ATTACHES ONTO THE WATCH BAND ITSELF MEASURES 16MM. THIS MEANS THAT THE TOTAL WIDTH IS 18MM AND THE ATTACHMENT TO THE BAND IS 16MM. SO IF YOU NEED AN 16MM ATTACHMENT TO YOUR BAND, THIS IS THE BUCKLE YOU WANT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to podrazak, precti si to:

 

THE INSIDE OF THE BUCKLE THAT ATTACHES ONTO THE WATCH BAND ITSELF MEASURES 16MM. THIS MEANS THAT THE TOTAL WIDTH IS 18MM AND THE ATTACHMENT TO THE BAND IS 16MM. SO IF YOU NEED AN 16MM ATTACHMENT TO YOUR BAND, THIS IS THE BUCKLE YOU WANT. 

 

Díky za info Honzo.

 

Přidám ještě jednu z boku.

post-1538-0-28966600-1410698808_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, jak experimentuješ, citím z toho nadšení a někdo musí prošlapávat cestičky :-) Opět z toho ale nejsem nadšen, za sebe si nějak nedovedu představit, k čemu bych si tuto kombinaci vzal. Snad nějakou koženou vestičku a la Old Shatterhand... Doufám, že mi už konečně po letech vyjde nejbližší olomoucký sraz, ať mohu pogratulovat osobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, jak experimentuješ, citím z toho nadšení a někdo musí prošlapávat cestičky :-) Opět z toho ale nejsem nadšen, za sebe si nějak nedovedu představit, k čemu bych si tuto kombinaci vzal. Snad nějakou koženou vestičku a la Old Shatterhand... Doufám, že mi už konečně po letech vyjde nejbližší olomoucký sraz, ať mohu pogratulovat osobně...

 

Rád tě potkám, jen nevím, jestli poděkovat nebo se urazit ...

:drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád tě potkám, jen nevím, jestli poděkovat nebo se urazit ...

:drunk:

 

Ač věkem (snad) celkem mlád, tak u R jsem konzerva (nebo srab?) a z tahu je nesundám. O to víc tě obdivuju, že jsi ochotný do toho takhle jít, a závídím to fanouškovské zanícení. Krátce řečeno, já děkuji a těším se na setkání :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač věkem (snad) celkem mlád, tak u R jsem konzerva (nebo srab?) a z tahu je nesundám. O to víc tě obdivuju, že jsi ochotný do toho takhle jít, a závídím to fanouškovské zanícení. Krátce řečeno, já děkuji a těším se na setkání :cheers:

 

Já mám na řemeny prostě úchylku.Změní kompletně vzhled hodinek a to mi pomáhá neměnit často hodinky.

 

Pristane im ten remen :) podarena kombinacia...

 

Díky Michale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenim tyhle řemenový variace. Červený prošití na hnědý kůži má koule. :)

 

A taky mám neustále v hlavě vidinu vintage datujustů na pořádně doprasený kůži. :) Dokonce jsem si nechal spíchnout koně 20-16, abych si vyzkoušel, jak to vypadá a jak se to nosí. A je to skvělý! Takže kup origo sponu a nech ušít ještě jeden řemen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...