hitmanhunt Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 Dobrý den, ahoj všichni. Dostal jsem se k hodinkám značky heuer- carrera since 1860 neznám pro ně jiné označení snad mužu popsat jsou kovové s černým ciferníkem a stříbrný+fosforovými ručičkami tam kde má být číslovka 3 je u ní V šipce tag heuer a nad tím carrera a potom je tam ukazatel datumu.... ciferník nemá číslice pouze naznačené čáry.... na rámu tedy kolem ciferníku je černé kolečko na kterém je nápis tachymetre a jsou zde číslice od 60do 400 potom na ciferníku jsoou další tři ukazatele jeden je u číslovky 9 a v něm není nic udáno pouze jedna ručička.... v druhém jenž se nacházi pod číslici12 jsou čísla 20 40 a 60 a hned pod ním je další a tam jsou čísla 15 30 45 a 60 to jsou nejspíš další vteřiny... řemínek je rovněž kovový. na zadním víčku je napsáno u prostčed since 1860-znak heuer a pdo tím carrera dokola: swiss made water ressistant 200m stainles steel..hodinky jsou na baterku mužete mi prosím knim dát nějake info nevím co je zač mám je od otce prý že je dostal a nechcu aby mě někde v bazaru ošulil nějakej šmelinář to víte heuer je pojem děkuji moc za každý příspěvek
Baker Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 Carrery WR 200m ??? No nevim, nevim. Fotka pomuze.
roon Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 Už je to tady zas! Jo a bude určitě ještě několikrát
mnovace Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 Ten kentus co jsi popsal už teď vypovídá o tom že ¨to nejsou heuer carrera, tak buď jsi trotl co to tady na nás zkouší nebo sis myslel že jsi po tátovi zdědil nějaký poklad a pokusíš se ho zpeněžit háček je v tom že on chudák nosil fejky
A@A Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 (edited) som zvedavy na fotku ak nejaka bude Edited June 6, 2007 by A@A
Viktor Posted June 6, 2007 Report Posted June 6, 2007 som zvedavy na fotku ak nejaka bude Tady je - 209 EUR
mnovace Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Viktore nemají kovový tah to víš heuer je pojem
Conrad Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Skutečně se obávám, že v krámku kde tyhle TAG Heuery za 209 euro prodávají stoji vedle na polici také plechovka pravého zlatého Iránského kaviáru za 3.20 euro.samozřejmě jen půlkilovka.
old black Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 Tady je - 209 EUR Viktore, jak ty to děláš??? Vžycky všechno najdeš!
steel Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 proc ten agresivni ton ? jsou jasne fake, tak na to nereagujte pokud vas to obtezuje; pojdme se tu opravdu zacit chovat OPET slusne
African Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 proc ten agresivni ton ? jsou jasne fake, tak na to nereagujte pokud vas to obtezuje; pojdme se tu opravdu zacit chovat OPET slusne Plně souhlasím!! Např. nad touto odpovědí mi na chvíli rozum zůstal stát. Asi máš jen špatný den, viď ? Mnovace " ????? "Ten kentus co jsi popsal už teď vypovídá o tom že ¨to nejsou heuer carrera, tak buď jsi trotl co to tady na nás zkouší nebo sis myslel že jsi po tátovi zdědil nějaký poklad a pokusíš se ho zpeněžit háček je v tom že on chudák nosil fejky" ??????
hitmanhunt Posted June 7, 2007 Author Report Posted June 7, 2007 (edited) Jakmile se dostanu na svuj pc tak tady hodím fotky.... jinak se omlouvám je mi patnáct e nějak se vtom nevyznám takže nevím já je prodávat nechtěl jen že mi někde řekli borci v bazaru že mi za ně dá pět táců a mám jít ale mě se to nezdalo tak sem naspal no.... Jinak mě se na ruku líbí takže je pryč dávat nebudu tatík si koupil nějaké tommy hilfiger nebo tak nějak tak mi je dal ale chybí jim dvě ty štelovací čudlíky nebo jak se tomu říká... a jak sem si to chtěl nechat opravit tak mi řekl že joo ale musím to poslat do prahy že tady se takové hodinky nespravuou našel jsem na netu uplně ty samé respektivě na ebay za 1900USD akorát že to byly automaty a ne na baterku což mě zaráží...... jinak byc chtěl říct že ty co tu dal vkotr jsou ony jsou uplně ty samé akorát nevím proč tam mám ten kovový řemínek na nim jsou všude ty značky..... jinak sem hodinky otevřel a zaráží mě že oproti čínským to má strojek jak....... Edited June 7, 2007 by hitmanhunt
African Posted June 7, 2007 Report Posted June 7, 2007 To Hitmanhunt: Tak, když už jsi je otevřel a hodláš je fotit, tak jsem zrovna hoď fotku kalibru. Mě osobně zajímá, co tam čína cpe, protože se opravdu na 99% jedná o fake"
hitmanhunt Posted July 4, 2007 Author Report Posted July 4, 2007 omlouvám se že píšu dost pozděl byl jsem na dovolené takže tu máte ty fotky ale možná stím fakem máte pravdu j tam japonskej stroječek
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now