Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dobrý den, ahoj všichni. Dostal jsem se k hodinkám značky heuer- carrera since 1860 neznám pro ně jiné označení snad mužu popsat jsou kovové s černým ciferníkem a stříbrný+fosforovými ručičkami tam kde má být číslovka 3 je u ní V šipce tag heuer a nad tím carrera a potom je tam ukazatel datumu.... ciferník nemá číslice pouze naznačené čáry....

na rámu tedy kolem ciferníku je černé kolečko na kterém je nápis tachymetre a jsou zde číslice od 60do 400 potom na ciferníku jsoou další tři ukazatele jeden je u číslovky 9 a v něm není nic udáno pouze jedna ručička.... v druhém jenž se nacházi pod číslici12 jsou čísla 20 40 a 60 a hned pod ním je další a tam jsou čísla 15 30 45 a 60 to jsou nejspíš další vteřiny... řemínek je rovněž kovový. na zadním víčku je napsáno u prostčed since 1860-znak heuer a pdo tím carrera dokola: swiss made water ressistant 200m stainles steel..hodinky jsou na baterku mužete mi prosím knim dát nějake info nevím co je zač mám je od otce prý že je dostal a nechcu aby mě někde v bazaru ošulil nějakej šmelinář to víte heuer je pojem děkuji moc za každý příspěvek

Posted

Ten kentus co jsi popsal už teď vypovídá o tom že ¨to nejsou heuer carrera, tak buď jsi trotl co to tady na nás zkouší nebo sis myslel že jsi po tátovi zdědil :crying_anim: nějaký poklad a pokusíš se ho zpeněžit háček je v tom že on chudák nosil fejky :gun_bandana:

Posted (edited)

som zvedavy na fotku ak nejaka bude :)

Edited by A@A
Posted

Skutečně se obávám, že v krámku kde tyhle TAG Heuery za 209 euro prodávají stoji vedle na polici také plechovka pravého zlatého Iránského kaviáru za 3.20 euro.samozřejmě jen půlkilovka.

Posted

proc ten agresivni ton ? jsou jasne fake, tak na to nereagujte pokud vas to obtezuje; pojdme se tu opravdu zacit chovat OPET slusne

Posted
proc ten agresivni ton ? jsou jasne fake, tak na to nereagujte pokud vas to obtezuje; pojdme se tu opravdu zacit chovat OPET slusne

 

Plně souhlasím!!

 

Např. nad touto odpovědí mi na chvíli rozum zůstal stát. Asi máš jen špatný den, viď ? Mnovace :crying_anim02: "

 

????? "Ten kentus co jsi popsal už teď vypovídá o tom že ¨to nejsou heuer carrera, tak buď jsi trotl co to tady na nás zkouší nebo sis myslel že jsi po tátovi zdědil nějaký poklad a pokusíš se ho zpeněžit háček je v tom že on chudák nosil fejky" ??????

Posted (edited)

Jakmile se dostanu na svuj pc tak tady hodím fotky.... jinak se omlouvám je mi patnáct e nějak se vtom nevyznám takže nevím já je prodávat nechtěl jen že mi někde řekli borci v bazaru že mi za ně dá pět táců a mám jít ale mě se to nezdalo tak sem naspal no....

Jinak mě se na ruku líbí takže je pryč dávat nebudu tatík si koupil nějaké tommy hilfiger nebo tak nějak tak mi je dal ale chybí jim dvě ty štelovací čudlíky nebo jak se tomu říká... a jak sem si to chtěl nechat opravit tak mi řekl že joo ale musím to poslat do prahy že tady se takové hodinky nespravuou našel jsem na netu uplně ty samé respektivě na ebay za 1900USD akorát že to byly automaty a ne na baterku což mě zaráží...... jinak byc chtěl říct že ty co tu dal vkotr jsou ony jsou uplně ty samé akorát nevím proč tam mám ten kovový řemínek :worried_anim: na nim jsou všude ty značky..... jinak sem hodinky otevřel a zaráží mě že oproti čínským to má strojek jak.......

Edited by hitmanhunt
Posted
To Hitmanhunt: Tak, když už jsi je otevřel a hodláš je fotit, tak jsem zrovna hoď fotku kalibru. Mě osobně zajímá, co tam čína cpe, protože se opravdu na 99% jedná o fake"
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...