Přejít na obsah

seiko alpinist sarb017, nebo?


Anela

Doporučené příspěvky

To ano, ale Harold nemá jen mody, ale i origo. 

 

Přes Altro by to snad člověk řešil jen kdyby byly v záruce. Jinak Ti pozáruční servis udělá každý šikovný hodinář.

plný souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape ty jsou! Mám v plánu SARB035 a budu to muset ještě zvážit...no pěkně děkuju :D .

Toto by som si kupil

1082364d1368392740-reduced-mido-multifor

http://www.mido.ch/fr/node/1568

3 farby na vyber. 38mm, origo tah, plasticky cifernik. Bomba. 

existuje aj 42mm verzia. 

1049910d1366121493-comprehensive-compara

http://forums.watchuseek.com/f71/comprehensive-comparative-review-5-watches-38-40mm-range-848799.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anebo je seiko alpinist spravna volba a nema cenu hledat neco jineho?

Já myslím, že to je ta správná volba. Jestli unosíš ten zelený cífr, tak to neřeš, protože nic tak pěkného a zároveň divného neseženeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo tah jsem tenhle tejden objednal z China. :) Nevim, kde se tam vzaly, ale najednou tam prostě jsou. Pravda, zadarmo to neni, ale co bych nevrazil do definitivek, že jo. :D

včera jsem objevil, že origo tah nabízí i SeiyaJapan za 168 doláčů

 

http://www.seiyajapan.com/collections/accessories/products/seiko-ss-bracelet-for-sarb007

 

Tak nějak cítím, že už bych měl do toho praštit a koupit Alpinisty s origo tahem dokud jsou:)

(že já blbec je nekoupil za směšných cca 5  až 6 táců od Wella, když jsem  před 6lety poprvé vstoupil na

toto prokleté forum)

Musím vymyslet důvod nákupu a rodinný rozpočet:( ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky sice pěkné, ale takové nedospělé. Sarby mají, alespoň pro mne, větší koule. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Seiya je tah vyprodaný, bohužel jsem nestihl včas jej objednat. Takže objednávka letí na CHINO, tak uvidím.

Mne uz ho chytili celnici, cili ze 4 litru to dost pravdepodobne pujde na 5. A to uz je za Seiko naramek dost. :D ale tak treba ta cena uz jenom poroste, ze jo. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

vsechno jsem prosel a zvazil, v tom srovnani od people byla tezka konkurence, umel bych si predstavit kazde z nich. nicmene jsem zustal u sarb017...

cas postoupil, uz vybiram obchod, kde si je koupim :)

 

jenze se tedka objevily v prodejnim vlakne precista CAF... proti pozadavkum jsou velke, maji manualni natah,porad by mi chybely hodinky do vody a bez plastickeho ciferniku. ale je to CAF! s tou super otocnou lunetou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ach jo. Já vím, že bych měl držet hubu, ale musím to napsat. Ty Alpinisty jsou krásný, nádherný hodinky. Kdyby neměly tu vnitřní lunetu a tu druhou korunku na čtyřce, tak už je dávno mám, a jak se znám, tak nejem v téhle zelené variantě. Ale tohle je pro mě prostě deal breaker. Nepřemýšlím nad nima poprvé a prostě ne, nemůžu.

 

A Anelovi samozřejmě gratuluju  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...