Přejít na obsah

Grand Seiko - fotky


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tohle ostře řezaný pouzdro nemá chybu. 

 moje řeč

 

 

za mna SBGH001, tie indexy mi podlamuju kolena vzdy ked ich vidim... :)

nebyt troch roznych fontov v clanku nad 6, tak naj cifernik ;)

 

vskutku hodně vostrý žiletky, ty indexy, jesusi , až z nich jde takhle nablízko takovej ten latentní strach ... :)

 

sdílím ovšem tvé zoufalství ohledně jejich zacházení s latinkou - připisuju to skutečnosti, že jim naše abeceda není vlastní, jinak si to nedovedu vysvětlit. Možná to Japoncům právě přijde světový a já to už vnímám prostě jako prvek jejich identity :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dpc Rolex tam ma navod k videu grundig a teciete jak pubertacky v kine. Tak trosku chochmesu pani, no..

 

Keď nám niekto povie, že máme nevkusné tričko, tak nekričíme, že domovník má ešte nevkusnejšie :P. Tie fonty na prvý pohľad možno nedávajú zmysel, ale keď sa človek pozrie na iné modely, tak tam je konzistentnosť. Takže ak by sa ma niekto spýtal, či ich chcem (chumpus?), odpoveď by bola áno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tam místo "automatic hi-beat" byl překlad tohoto sousloví google translatorem do japonštiny "???????" vypadalo by to líp

A oni snad Švýcaři mají nápisy "automatic, water resistance" apod. německy, italsky, francouzsky popř. rétorománsky? Vypadalo by to líp? Já bych si teda hodinky s ??????? nekoupil.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fonty jsou naprosto v pořádku. Být to napsáno jen jedním fontem, vypadalo by to jako třířádkový inzerát ve čtvrtečním Deníku.

 

Trefný přirovnání, :D jenže podle mne to jak inzerát vypadá právě proto, že ty fonty jsou různý.

 

Myslím, že kdyby takové indexy byly na pětkách, nebyly by tyto více za pětku .....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...