Přejít na obsah

Grand Seiko - fotky


Chumpus

Doporučené příspěvky

Tak je to 3:3 :), mne prijde ten cerny cifernik vic fadni a urcite na svetle nebude tak zajimavy jako svetly, take cervene napisy na nem nejsou tak vyrazne a proto se priklanim 55:45 ve prospech svetleho ciferniku, i kdyz urcite oba budou zajimave, jeste tri srovnatejnejsi pekne fotky ze zahranicnich for, jinak to pouzdro je fakt dokonale.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GS dovedou vyrobit bílé a černé číselníky na tisíc způsobů a každý vyvolává naživo jiný dojem. Kdybych si musel vybrat jen na základě těchto fotek, tak bych se přiklonil k tomu světlému. Zdá se, že dá víc vyniknout propracovaným tvarům indexů a ruček a nabídne větší proměnlivost podle světelných podmínek. Tento černý povrch na mne působí matným nevýrazným dojmem (není to typ hluboké magické černě vyvolávající přestavu zrcadlově rovné hladiny jezera za bezměsíčné noci, který se k GS tak hodí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne IMHO svetle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GS dovedou vyrobit bílé a černé číselníky na tisíc způsobů a každý vyvolává naživo jiný dojem. Kdybych si musel vybrat jen na základě těchto fotek, tak bych se přiklonil k tomu světlému. Zdá se, že dá víc vyniknout propracovaným tvarům indexů a ruček a nabídne větší proměnlivost podle světelných podmínek. Tento černý povrch na mne působí matným nevýrazným dojmem (není to typ hluboké magické černě vyvolávající přestavu zrcadlově rovné hladiny jezera za bezměsíčné noci, který se k GS tak hodí).

 

Pekne popísané. Naživo to môže byť inak, ale z fotiek by som sa jednoznačne priklonil ku svetlým. Podobne som bojoval sám so sebou pri výbere MG 29er Big, nakoniec vyhrali svetlé a neľutujem. Viem, že to je iná kategória, ale tiež išlo o kontrast lesklých indexov voči podkladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem rád, že tam ten nápis SEIKO pod 12 je. Líbí se mi to, vidím v tom tu vazbu na SEIKO, a pokud možno plastické GS nad 6 nemá chybu. Viděl jsem i starší verze GS, kde bylo jen Grand Seiko, a nebylo to pro mě ono. Asi jsem zvyklý ze svých Alpinistů, taky zlaté SEIKO pod 12, a pak nad 6 další 3 nápisy ve 2 jiných fontech, v reálu to není rušivé. Ale chápu tě, je to hodně subjektivní a v nabídce by jim čisté Grand Seiko neuškodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...