Přejít na obsah

Revue Thommen Diver Professional


martar

Doporučené příspěvky

Protože je tady někdo už sháněl, tak kdyby měl někdo vážný zájem o tyto hodinky, tak mi hoďte SZ, mám na toto provedení na ocelovém tahu velmi dobrý kontakt, s plnou mezinárodní zárukou, do 24 hodin, zcela nové hodinky (1ks) . 

 

Odkaz zde: http://www.chrono24.cz/revuethommen/170302137-swiss-300-metre-professional-divers-watch--id2600251.htm?query=Revue+Thommen+diver&dosearch=true&searchexplain=1&resultview=list&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju za kladné reakce.

 

To Sphinxx: v tomhle krámě jsem je kupoval i já, naprostá spokojenost, jen se mi nezdá těch 24 hodin, u mě to trvalo cca 5 pracovních dní. To jako John Carmichael přiletí letadlem a dá ti je do ruky, Davide? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju za kladné reakce.

 

To Sphinxx: v tomhle krámě jsem je kupoval i já, naprostá spokojenost, jen se mi nezdá těch 24 hodin, u mě to trvalo cca 5 pracovních dní. To jako John Carmichael přiletí letadlem a dá ti je do ruky, Davide? :-)

 

Nene, prostě umím ty RT teď aktuálně do 24 hodin od objednání po SZ s plnou mezinárodní zárukou na kovovém tahu, ale v současné chvíli vím o posledních dvou kusech :) . Tož tak :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nádherný hodinky (že já sem zase lezu) a prakticky poprvé se mi jedny hodinky - z kategorie potápek - líbí na různých typech tahů a řemenů. Ještě bych si dovolil vyzdvihnout recenzi - je opravdu skvělé až profesionálně napsaná a u pisatele je vidět, přes krátkou dobu zde na fóru, hloubková znalost tématu. 1* 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přátelé, dneska jsem je v rámci detoxu prodal. Jako exvlastník mohu potvrdit velmi dobrou likviditu (v řádu hodin, a to bylo několik zájemců), tak svůj názor - jsou to moc fajn hodinky, už teď se mi stýská. Doufám, že nový vlastník sem občas hodí foto. Ať dobře slouží a radost z nich vydrží co nejdéle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude ti smutno? Byly krasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smutno po nich mi je, ale dělají už radost někomu jinému a já prostě půjdu dál.

 

Cesta jde pořád dál a dál,

kupředu, pryč jde od mých /Revue/,

Daleko už mi utekla,

a musím za ní pospíchat.

Na těžkých nohou dám se vést,

Až k větší cestě, nežli znám,

tam kde se stýká mnoho cest.

A potom kam? To nevím sám.

 

(J.R.R.Tolkien/překl. S. Pošustová)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne :), do ceho dal pujdes uz vis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tysmek

Ahoj, dneska jsem si je cely den uzival na ruce:-) Proste nadhera. Nakonec jsem k tomu koupil Rios a budu to s meshem stridat. Urcite dam nejake foto. To je hrozny. Udelal jsem si radost a uz me zase oci posilhavaji po necem dalsim:-) to je hrozna droga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si užívám částečné oprošt?ní od hodinek, nemusim ráno nic řešit, prostě nasadím první Amfibie, které mi přijdou pod ruku a tradá do nového dne. Vybraných kousků do budoucna mám momentálně 43 :-) :-) :-) z toho dva horké kandidáty. Ale nebudu na to chvátat, musím počkat, až mě přejde záchvat s ruskejma potápkama.

 

Jinak tohle je vlákno o RT Diverech, ne o mně ... čili budu se těšit, že sem Tysmek hodí občas nějakou fotku nebo dojmy. A pokud vím, nějaký další člen je také objednával ... takže pánové, vlákno je vaše :-)

 

Ještě poslední postřeh: když si tak předběžné prohlížím možné nástupce, zjišťuji, že Bells měl pravdu.... v této cenové kategorii nic podobného nenalézám... plnohodnotné švýcary....značka s historií a s vlastním inhouse.... ETA.....safír....antireflex... pohledné lešt?nky...plastické indexy....super zpracované ručky.... až na kyklopa se jim nedá vytknout vůbec nic. Stejný pocit mám až u hodinek za dvojnásobek.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...