Přejít na obsah

Revue Thommen Diver Professional


martar

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Tak Farky,dovol abych Ti popral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na další customizaci RT diverů, tentokrát jde pokus hodinky posunout do vyššího levelu. Masivní zlacení lunety. Šikula takto upravil nejen RT divery, ale i RT divery chrono. Chybí už jen, aby nechal pozlatit středovou část náramku :-)

 

Zdroj: chrono24.com

 

post-30813-0-29873800-1416032527.jpeg

post-30813-0-65494300-1416032545.jpeg

post-30813-0-64613400-1416032564.jpeg

post-30813-0-44287700-1416032598.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na bicolor moc nejsem, ale tohle není tak strašný... :-) Napadá mě, ze by tohle provedení mohlo být inspirací pro člena, který v inzerci nedávno koupil zlaté ručky a cifr se zlatými prvky pro Prim Igen. Zlacená luneta renovačního pouzdra by k tomu mohla docela pasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jde o to,aby to nebylo moc přehnané.Líbí se mi ta zlacená luneta,ale upřímě si nedovedu představit na těchto velkých a masivních hodinkách zlaté prostřední články na náramku.To by nebylo ono.Ale samozřejmě to je na vkusu daného člověka.

 

Bicolor se mi líbí,ale jen na hodinkách Rolex,tam už to tak nějak patří.Třeba u béček je to totální hnus.

 

A ty Igeny?To bych chtěl vidět,mohlo by to být zajímavé.Uvidíme,co se zde časem objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc není bicolor jako bicolor, trochu něco jiného je echt gold a něco jiného je zlacení.. fotky RT určitě zase budou, chce to jen chuť a čas. Naštěstí už sem může dávat fotky i Vladan, teda aspoň doufám že sem něco občas hodí, fotí ty hodinky nějak jinak než já, na jeho fotkách se mi víc líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky členovi farkyostrava můžu upřesnit jeden udaj ze specifikace na první stránce: komplet origo tah (náramek) váží 130 g, hodinky s tahem rovných 250 g.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už pár členů s velkým pobavením zaznamenalo, po měsíci jsem si prodané RT koupil zpátky, protože jsem zjistil, že mi hrozně chybí, a také jsem nechtěl, aby se z nich po druhém umístění do prodejní sekce staly putovní otloukánky. Už týden jsou zpátky u taťky, jsou stále v mint kondici (díky, tysmeku :cheers:  ), ale až teď jsem se dokopal k tomu, udělat pár fotek...

 

Takže dvakrát hrátky s antireflexem

 

post-30813-0-45464900-1416477222.jpg

post-30813-0-29432200-1416477236.jpg

 

 

Recenze i hodinky SUPER.Prave jsem si je objednal v Nemecku.Jsem z Kladna a hodinare,který dela servis na RT znam osobne. Dik za insiraci.

 

Farky, Pecosi, těším se na vaše fotky a zkušenosti  :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...