Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pokud ma uzivatel mene jako 50 prispevku, nemuze odpovidat na prodejni prispevky primo v dizkuzi. Tlacitko "REPORT" vam v tomto ohledu fakt nepomuze. Toto tlacitko totiz slouzi na reportovani "zavadneho" obsahu daneho prispevku moderatorovi, takze jediny efekt, ktery cela vase akce ma, ze mi do PM boxu prijde info o zavadnem obsahu, s dotazem kde a za jakych podminek je mozne koupit ty nebo ony hodinky :D

  • 2 weeks later...
Posted

Protože to přesto pořád mnozí nepochopili:

 

Tlačítko REPORT slouží k nahlášení příspěvku se závadným obsahem. Tuto zprávu dostane administrátor, nikoli autor toho příspěvku!!!

  • 7 months later...
Posted

Další novinkou budiž, že za zneužívání (nebo i nesprávné používání) tohoto tlačítka bude zvyšována hladina varování.

  • 2 months later...
  • 5 months later...
Posted (edited)

Svůj dotaz na vymazání mé druhé a nepoužívané registrace na Apep.A z 14.5.2008 jsem smazal a budu dál pátrat, jak to smazat sám. Sem ten dotaz evidentně nepatřil ..

Edited by Apep
  • 5 weeks later...
Posted
Svůj dotaz na vymazání mé druhé a nepoužívané registrace na Apep.A z 14.5.2008 jsem smazal a budu dál pátrat, jak to smazat sám. Sem ten dotaz evidentně nepatřil ..

Zatím jsem nic nevypátral, je to tu nepřehledné, orientace špatná. Virtuální administrátor neporadí?

Posted
Zatím jsem nic nevypátral, je to tu nepřehledné, orientace špatná. Virtuální administrátor neporadí?

Nebo moderátor? To to není možné nějak vyčistit? Díky předem :-)

Posted
To to není možné nějak vyčistit?

 

Není - hlavně to je úplně jedno - používáš přeci jiný nick

Posted (edited)
Není - hlavně to je úplně jedno - používáš přeci jiný nick

Díky, už to tedy nebudu dál řešit, P.

Edited by Apep
  • 4 weeks later...
Posted
Pokud ma uzivatel mene jako 50 prispevku, nemuze odpovidat na prodejni prispevky primo v dizkuzi. Tlacitko "REPORT" vam v tomto ohledu fakt nepomuze. Toto tlacitko totiz slouzi na reportovani "zavadneho" obsahu daneho prispevku moderatorovi, takze jediny efekt, ktery cela vase akce ma, ze mi do PM boxu prijde info o zavadnem obsahu, s dotazem kde a za jakych podminek je mozne koupit ty nebo ony hodinky :D

 

 

 

Prosím tě jsem tady nový, nac slouží tlačítko QUOTE?

Posted
Prosím tě jsem tady nový, nac slouží tlačítko QUOTE?

 

slouzi k citaci prispevku. oznacis co potrebujes das quote a pak pridat odpoved a to co oznacis jako quote, se oramuje a bude prehlednejsi na co odpovidas.

  • 1 year later...
Posted

Zdravím všechny, i když toto téma nebylo dlouho používané, mám jeden dotaz. Chápu omezení prodeje až po 50ti jiných příspěvcích, ale proč nemůžu dříve nakupovat? Jako začínájící s automatama se k moc tématům vyjadřovat nemůžu.....pokud nechci honit příspěvky stylem: ano, souhlasím, taky si myslím atd. A o nějaké nákupy bych zájem měl. Nemůžu ani dát příspěvek do sekce koupím, proč? To si musím nejdříve koupit hodinky třeba na Aukru, pokud nechci nové a až budu mít nějaké zkušenosti tak se zapojit? Třeba to jenom špatně chápu, tak se těším na vysvětlení.

Posted (edited)

Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

Edited by Radimk
Posted
Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

 

OK, dík za radu.

  • 1 year later...
Posted

Omezení nákupu a prodeje prostě přijmi jako neodiskutovatelný fakt.

Vychází z pravidel a naturelu fóra. Pokud chceš nakoupit ze zdejší prodelní sekce před dovršením "padesátky", pošli inzerentovi SZ ( osobní zprávu přez mejlíka, co má uvedený v kontaktu) a je to.

 

tomu rozumim, respektuji.

 

Druhá možnost - napojit se na člena s otevřenými právy na tu sekci a požádat ho o pomoc. Valná většina lidí Ti ráda pomůže.

Určitě Tě tu budou mít radši, pokud využiješ tyhle možnosti, než když se zařadíš mezi "honiče příspěvků"

 

JAkým způsobem napojit, na koho? Případně jaký by to mělo pro fórum význam?

Jak toto souvisí s láskou? Jak se pozná takový "honič příspěvků"? Má jich třicet? Nebo spíš přes tisíc...?? :P :tank:

Posted

Jak toto souvisí s láskou? Jak se pozná takový "honič příspěvků"? Má jich třicet? Nebo spíš přes tisíc...?? :P :tank:

 

já ti poradím napiš do tohohle vlákna 40x ach,ich,pšouk z druhý strany se ozve děkuju ty napíšeš prosím a máš 100 příspěvků za dvě hodiny - je to naprosto nenásilné a určitě tím potěšíš a nikoho nenaštveš :smile_anim:
  • 8 months later...
Posted

som tu novy, totalne to tu zeriem, pozeram totu uz asi pol roka... teraz som sa zaregistroval ,ALE nedokazem prist na to, ako sem dat nejaky prispevok, teda temu, alebo ako sa to vola....

 

 

 

 

Posted

Pokud koukáš na vlákno, můžeš přidat odpověď tlačítkem "Přidat odpověď".

Pokud koukáš do nějaké sekce na přehled vláken, můžeš tam i založit nové vlákno (téma) tlačítkem "Založit nové téma" (obrázek papíru a zelené plusko v rohu). Nicméně témat je tu už ke všemu dostatek, tak bych ti nedoporučoval hnedka na začátku zakládat nové téma (vlákno) ale spíš hledat místo, kam by tvůj příspěvek nejlépe zapadl. Doufám, že to jako objasnění stačí.

 

Ehm, jo a zrovna tenhle tvůj příspěvek je ukázkou toho, jak jsi se netrefil do správného vlákna ;) . Má snad tvůj dotaz něco společného s tlačítkem REPORT?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...