Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vypadají velmi hezky Marku.

Mechanika? Průměr? Cena?

 

Super fotky jako vždy.

 

 

Nebylo by foto strojovny? A pouzdro je ocel nebo chromovaná mosaz?

 

Děkuju.

 

Je to samozřejmě mechanika, 17 rubínů, ruční nátah, incabloc.

 

Průměr je standardních 35 mm, HMT s jiným průměrem jsem zatím nikdy v rukách neměl.

 

Cena je podle štěstí v dražbě na eBay, tyto byly za tři stovky až do domu, jako vždy bez poštovného, bez dph a bez cla.

 

Rozdělávat je nebudu, protože dýnko je jak nové, stejně jako celé pouzdro, takže vlastní fotku strojovny nedodám, ale fotky strojků HMT se dají najít na webu.

Info a foto např. tady:

http://www.christophlorenz.de/watch/movements/h/hmt/hmt_020.php?l=en

 

A pouzdro je z oceli. Přece jenom indické podmínky jsou na materiál pouzdra náročné. Naše Prim by tam asi dopadly špatně. Když to srovnám s pouzdrem mých Prim Sport 2, které jsou mladší než většina HMT, co jsem viděl, vypadají Prim opravdu bídně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po letech...
V 23. 2. 2017 v 13:33, nedůležitej civil napsal:

Zdravím,

 

toto vlákno mě popudilo (dalo popud) k nákupu na ebay.

Výsledkem je HMT Janata (označené jako NOS) s jednoduchým bílým cifrem. Přesnost je indická. Chvíli do plusu, chvíli do mínusu. Užiju je hlavně v létě.

Hodinky fakt pěkné. Sám mám jen Pilot a Sona. Odkud máte nato pásek? Mám z Aliexpressu a jsou fakt nepříjemné na ruku, ale nechci za ně dát více než 100 Kč.

Pokud jde o přesnost, mám HMT Pilot, při ležení v šuplíku nebo běžném nošení ok. Ale dnes jsem se s nimi projel na inlinech a z +1 minuty udělaly za pár hodin -2.

Upraveno uživatelem vdavid
pro úplnost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...