Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Pridám aj ja jedny, Certina DS2 C024.447.17.051.02

Máš to pěkné Stano. Na srazu jsi je neměl. Rád bych je viděl naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co konkretniho te zajima?

Jsou to tusim 43mm velke hodinky, takze zalezi, jak velkou mas ruku. Nemusi byt uplne pohodlne. Bez je nekam vyzkouset. Certiny maji v kazdem trosku slusnem hodinarstvi.

Pokud jde o strojek, tak velka rezerva je super. Neslysel jsem na nej nejake stiznosti co se tyka chodu a presnosti. Nebal bych se toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co konkretniho te zajima?

Jsou to tusim 43mm velke hodinky, takze zalezi, jak velkou mas ruku. Nemusi byt uplne pohodlne. Bez je nekam vyzkouset. Certiny maji v kazdem trosku slusnem hodinarstvi.

Pokud jde o strojek, tak velka rezerva je super. Neslysel jsem na nej nejake stiznosti co se tyka chodu a presnosti. Nebal bych se toho.

Určitě vyzkoušet půjdu. Za tu cenu nechci riskovat:) Dobrou zkušenost v Brně mám s Hanákem, tak vyzkouším. Měl jsem na mysli spíš, zda ten strojek a celkově nějaká user review:) Budou to moje první automaty. Mám jedny Citizeny EcoDrive, jedny obyc černý Certiny DS Podium. Snem byly automaty, který budu moct ke košili do práce, na normální nošení,nemusím se bát o bytelnost. Nejraději mám chrografy, ale v automatech je ta cena ještě jinde..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musím vzít zpět své negativní hodnocení nových potápek. Naživo jsou PH200 super, stejně tak i nové SMP. Stále mě fascinuje černá na quartz DS Action Diverech, koukal jsem na to u Dušáka a snad žádný výrobce nemá tak temnou černou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Tak bych se chtěl zpětně také přihlásit do klubu.

Konkrétně s tímto multifunkčním modelem Certina DS MULTI-8, reference: C020.419.11.057.00

Tyto kvartzky jsem si pořídil cca před dvěma roky k narozeninám. Na běžné nošení super. Jednoduchý a přehledný ciferník. Luminescence trochu horší, ale to nemá u těchto hodinek žádný význam. Můžete si posvítit kdykoliv. Baterku mám furt původní a přesnost neřeším ani u automatů ani u kvartzů... když jdou špatně tak seřídím... Jednoduché intuitivní ovládání a spousta užitečných funkcí, které kdybych chtěl na automatech, tak musím prodat manželku a vlastní ledvinu. Hodně efektní je jak ručky jedou proti sobě :) a vibrační upozornění je taky praktické. Asi první hodinky s budíkem co mě dokážou vzbudit. :)

Co se opravdu nepovedlo je slícováni pouzdra a tahu. U hodinek za takovou cenu bych očekával nějakou kvalitu. Líp lícujou i šmejdy od čonga. Takže slavnej tah, i přesto že je sám o sobě dost kvalitně zpracován, šel dolů a NATO nasadit. Stejně mi tahy nejsou moc pohodlné a sympatické. Tak... a když jsem se zpětně přihlásil tak se můžu pomalu zase odhlásit, jelikož k budoucím narozeninám plánuji nákupem opustit švýcarské vody uhrenmacherů :D

post-67271-0-29236800-1553107028_thumb.jpg

post-67271-0-42778000-1553107043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Temhle by slusela hneda kozka. Treba krokous. Tohle nato mi k nim moc nejde. Jinak hodinky povedene.

Běžně k nim mam tenčí černo šedý. Tady ten byl na zkoušku a je moc tlustý... Kůži moc nemusim ale na těch tvých vypadá hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...