Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Unikl nám nový model z Baselworldu 2018. Precidrive, wr100, safír, 39/7,75/20 mm, černá, stříbrná, bicolor, pvd rose gold:

post-27786-0-19459800-1526331471_thumb.jpg

10,6kKč na oceli, pod 9 na kůži. Datumovka mohla být černá nebo aspoň na šestce jako u DS-4, takhle to vypadá jako Tissot, ale tak... proč ne. Oblekovky v rozumné velikosti bez bílé sekundovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nemáte někdo:  http://hodinkyhanak.cz/CertinaDSFIRSTGENTAUTOMATIC-C014.407.11.051.00 ? Zajímají mě zkušenosti, postřehy. Zpracování u Certiny asi není třeba řešit.

Pořád jsem hledal nějaké tooly v německých vodách(Archimede, Damasko, Sinn) a pak jsem náhodou na Watchuseek narazil na výše zmíněné Certiny. Sice moc nemusím Day/Date, ale asi bych jim to odpustil. Díky za jakékoliv reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřeh. Dalším kousek z řady DS, kterými padl do oka je DS 1 Powermatic 80.

Rezerva 80 hodin je lákavá. Cifr je výrazně propracovanější(což může a nemusí být plus), datum na šestce, tah je tříčlánkový a vypadá robustněji. Celkově model působí elegantněji. Ještě jeden dotaz na majitele DS. Jak jsou na tom s lumi? Moje Wengery po nasvícení, svítí jako blázen, ale indexy velmi rychle zmizí a po pár hodinách i ručky není skoro vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj kluci, potřeboval bych pomoc odborníků, koupil jsem tyhle hodinky a nikde nemůžu zjistit cenu , aspoň odhadem , podle sériového čísla jsem zjistil strojek a ,že jsou pozlacený, ale podobný jsem prostě nikde nenasel, poradí někdo prosím ?

post-65515-0-46174700-1530281367_thumb.jpg

post-65515-0-33796100-1530281377_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...