Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
2 hours ago, Zdenek1307 said:

Ty se fakt povedly 👍 Taky jsem po nich šilhal.

Jsou fakt parádní. 
Objevil jsem je až teď náhodou.

Měl jsem původně zálusk na ten Heritage model Super PH500m. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, martin1974 said:

Moje DS PH 200m. Podarené retro. Certinu som vnímal viac ako fashion značku, tento model im zvýšil reputáciu. Aspoň u mňa.  👍

20230419_092742.jpg

A já myslel, že fashion značka je třeba Calvin Klein nebo Diesel 😃

Já objevil Certinu až teď 😅

a třeba ten model Super PH500m vypadá na pěkný příběh - Projekt Tektite

https://www.hodinky-365.cz/blog/certina-ds-super-ph500m-predstaveni

 

Upraveno uživatelem chief
Add info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Calvin Klein, Diesel, Tommy Hilfiger sú handry, nie hodinky.😀 OK, tak som bol na Certinu trošku prísny. Bude to aj tým, že neprodukovali modely, ktoré by ma vyslovene oslovili. Nielen po dizajnovej stránke, ale aj technickej. PH200m je ale iná káva. História, retro dizajn, použité materiály, kaliber... A to všetko za rozumnú cenu. 👍 Dík za príbeh, preštudujem.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cK aspoň patří do Swatch group a jsou Swiss made s Etou, takže i v těch handrech vidím drobné rozdíly ...oproti Tommy H. nebo Deiselům (podotýkám a přiznávám se, že na léto na lítačku jedny cK mám;-).DA9FC388-B5E5-4BFB-A5EF-6432A79B3804.jpeg.50163c424401014db2799b5ded09fa21.jpeg

Ale jinak bych nebyl na Certinu tak přísný,...pár jich taky mám a vnímám je (osobně) výš než třeba stájové kolegy Tissot (mám jedny),  ale níž než Hamiltony ( které mám taky jedny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handry som myslel oblečenie, nič pejoratívne. Certina je pre mňa hodinárska značka, ktorá oblečenie nevyrába, zatiaľ čo Diesel, TH, CK... áno. Že CK patrí do Swatch group a sú Swiss made s Etou som nevedel, nikdy som nebral CK ako hodinársku firmu. U mňa je poradie Hamilton (mám automaty aj quartz), Certina (mám 1 automaty) a Tissot (tie nemám 🙂).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, rozuměl jsem Ti s těmi handrami;-) a máš pravdu - od CK, Deiselů nebo Tommy H . je lepší (nebo normální;-?) mít džíny ( a já se za svůj "prohřešek" skoro stydím;-).

...a je jasné, že cK není žádná hodinářská značka. Myslel jsem to přesně tak, jak jsem to napsal (...vidím drobné rozdíly...)...většina ostatních si nechá hodinky vyrobit v PRC nebo jihovýchodní Asii. Ale serepes, jsem ve vlákně Certiny.

Takže mám třeba tyto:

9CC28E17-891B-4F98-8444-B6B529F1C66E.jpeg

 
AC0C0069-A704-462A-AB3A-736D4BE3E669.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, chief napsal:

Kolbenka ghetto down town 😃👊 
 

 

IMG_0896.jpeg

Tiež už na ne čakám. Už som ich mal doma, musel som ich vrátiť, pretože luneta nelicovala na 12ke, na fotke to až tak dobre nie je vidieť ale naživo to je do oči bijúce 😁 tak teraz čakám na výmenu.image.thumb.jpeg.fafa839935ae167a97ea4316250d791d.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Oliver111 said:

Tiež už na ne čakám. Už som ich mal doma, musel som ich vrátiť, pretože luneta nelicovala na 12ke, na fotke to až tak dobre nie je vidieť ale naživo to je do oči bijúce 😁 tak teraz čakám na výmenu.image.thumb.jpeg.fafa839935ae167a97ea4316250d791d.jpeg


jasný, vím o čem mluvíš.

tak ať se to brzo vrátí v rychtiku 👊

 

Já mám tohle trochu posunutý u Hamilton Khaki Navy Scuba Auto, viz obr dole.

Ale ty hodinky jdou snad přesněji než COSC 😃 takže to nejspíš nechám asi být. A třeba někdy až to půjde na servis strojku, tak to profíci můžou případně sfouknou najednou i s přelícováním lunety.

 

 

IMG_1080.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...