Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Podělím se o čerstvou zkušenost. Chronoshop mám rád dlouho, začalo to kdysi dvojími Trasery, pak Archimede, 2x Steinhart a jedny Laco, snad jsem na nic nezapomněl. Zkušenost se týká Steinhartů. Jedny, Aviation Vintage, má přítelkyně, celé černé, jakoby zažloutlé indexy, prostě letecký přístroj minulých dob. Moje jsou Aviation GMT a teď, po asi 6 letech, se rozbily. Poslal jsem je do Chronoshopu, komunikace výborná jako vždy. V hodinkách opravdu něco prasklo a kromě toho jsem prosil o celkovou kontrolu, protože natahování šlo od začátku trochu ztuha a hodinky neměly prezentovanou rezervu nátahu. A kromě toho si už zasloužily nový řemen. Po obdržení hodinek mne obchod kontaktoval a jestli prý chci po opravě i přetěsnění za 1000,-. To mi přišlo dost, hodinky do vody nenosím, ale nakonec jsem souhlasil. Teď, po cca 6 týdnech, hodinky dorazily. Nasazený řemen, který jsem si vybral (fakt megařemen, z fotek ani nebylo zřejmé, z jak silné kůže je), hodinky jsem zkusmo přinatáhl, šlo to lehce a snad nejsametověji ze všech mých hodinek. Pocitově paráda. Hodinky mi ale také přišly jakoby celé nové a tu jsem si všiml sáčku s vyměněnými díly. Starý řemen, OK. Dvě malinká ozubená kolečka, asi kvůli nim se hodinky zastavily. No a pak další sáček s o-kroužkem a v podstatě s celým pouzdrem mimo horní rámeček uchycený čtyřmi imbusy a mimo dýnka. Jinak celé pouzdro, i se sklíčkem a korunkou. No a to bylo ono přetěsnění, při kterém se tyto díly mění, nicméně v ceně 1000,- výrobce nepočítá materiál. Nevím, kolik by stálo tohle pouzdro s korunkou jako náhradní díly a protože se k hodinkám chovám pěkně, patina na sklíčku a pouzdru byla minimální, ale dostat v rámci přetěsnění nové pouzdro se sklíčkem je fakt příjemné. Ne že by za to mohl Chronoshop, tohle je metoda výrobce, ale přesto, přístup obchodu byl vynikající, na celou opravu jsem navíc dostal slevu a v zásilce nechyběl ani jejich tradiční sáček gumových medvídků, které mi ovšem Drákulka, majitelka Aviationů Vintage a krásných retro hodinek Laco, pochopitelně z Chronoshopu, hned snědla. Mimochodem, obchod mi v minulosti natolik důvěřoval, že když jsem pro Dášu uvažoval o Aviationech, poslali mi je zdarma na vyzkoušení. A když se rozhodovalo mezi Laco a ještě jedněmi hodinkami, oboje mi také poslali zdarma s tím, že ty, které ve výběru prohrály, jsem zaslal zpět a ty druhé jsme zaplatili. Chtěl bych tímto Chronoshopu poděkovat za jejich unikátní přístup a pokud uvažujete o koupi hodinek a v nabídce Chroonoshopu najdete ty pravé, neváhejte.

A mimochodem - Steinharty řady Aviation jsou fakt nádherné hodinky. Hranaté, robustní, nádherně svítí (GMT dvoubarevně), nejsou to typické pilotky, ale letectví z nich čiší. Mám je moc rád...  

post-3283-0-77839400-1533306637_thumb.jpg

post-3283-0-50871300-1533306657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

První zkušenost s Chronoshopem výborná. Doptali se mailem na požadovaný řemínek modelu, který nebyl na skladě, nabídli nezávaznou objednáku a objednali, byl jsem o průběhu informován. Včerejší osobní návštěva taky na jedničku. Pán vše vysvětlil, upozornil, přihodil doporučení. Vše v příjemné atmosféře. Sem se budu vracet rád. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První zkušenost s Chronoshopem výborná. Doptali se mailem na požadovaný řemínek modelu, který nebyl na skladě, nabídli nezávaznou objednáku a objednali, byl jsem o průběhu informován. Včerejší osobní návštěva taky na jedničku. Pán vše vysvětlil, upozornil, přihodil doporučení. Vše v příjemné atmosféře. Sem se budu vracet rád. Díky!

 

Moc díky za návštěvu a ať dělají radost! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Po mnohych rokoch s hodinkami Seiko na ruke som sa rozhodol, ze by bolo fajn mat aj SKX007. Konecne.

Dakujem chronoshopu a menovite panovi Jakubovi Siv(e)kovi, ktory v mojej objednavke odhalil chybu, okamzite ma na nu upozornil a rovno ju napravil.

Rychlost, doprava a samotne dorucenie....super.

Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Dnes jsem si u Kuby koupil krásné Sinn, jako vždy bylo vše příkladné, v pohodě a fajn. Navíc jsem dostal moc hezký dárek, vlastně dva. Opět potvrzuji, že nakupovat v Chronoshopu se vyplatí a je to příjemný zážitek. Abych to koupil v zahraničí a ušetřil pár drobnejch mě ani nenapadne, nestoji to za to a rád se budu vždy vracet. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Po čase jsem opět navštívil Chronoshop, kam mě přivedla touha po nových hodikách. S prázdnou jsem tedy pochopitleně neodešel. Rád bych zde touto cestou poděkoval Honzovi za jeho trpělivost, ochotu a citlivý přístup. Nákup hodinek jsem si opět užil a příjemný pocit z návštěvy tohoto obchodu se tím stává součástí jejich rodící se duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chronoshop je unikátní svatyně pro chronomagora.

Dneska jsem si tam koupil pravej originální Tropic. To je úplně boží guma. Pár řemenů ve stylu tropic jsem viděl, ale tenhle, to je bezva věc.

Jsme rád, že má Isofrane takovou subtilnější alternativu. Troufám si říct, že ten řemen bude nesmrtelnej.

Příště nepojedu autem a v tý oáze, kde je všechno tak osobní a příjemný, hodlám posedět a rozjímat se sklenkou v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Jsem opravdu tůze rád, že vlastním značku hodinek, kterou má tento obchod ve sve nabídce. Komunikoval jsem jen skrze email, ale jako kdybych tam byl osobně, vždy takřka okamžitá odpověď. Navíc bezvadná pomoc s výběrem a nasměrováním k tomu pravému co jsem chtěl, přestože šlo jen o drobnost  Jsem pako a chtěl jsem původně úplnou blbost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím jak se k Chronoshopu.cz vyjádřit - jestli jsem spokojený nebo ne :-) Kdysi jsem od nich koupil hodinky a byl spokojený. Pak jsem koupil další a byl taky spokojený. Pak další a byl zase pokojený :-) Ale můj chronobundus rostl a bujel.. Pořád jsem někde něco kupoval a prodával. Až vloni jsem v Chronoshopu chtěl koupit Sinn 556a a.. Musím říct, že pánové byli milí, vstřícní a trpělivě mi vysvětlovali, že velikost 38,5 je prudce nositelná. Dlouho jsem váhal a nakonec je poslech a koupil je. Od té doby jsem tyto Sinny nesundal z ruky a jsem spokojený parchant :-) Vypadá to, že mi pánové vyléčili chronobundus, což nevím jestli je dobře nebo špatně :-) Ale musím říct, že tuto partičku doporučuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážené dámy a pánové!

Děkuji všem, kteří si najdou čas a zde na fóru, ale případně i jinde na webech, pochválí práci lidí z Chronoshopu. Pro nás všechny, jsou tato vyjádření velmi důležitá a povzbuzující!

Právě a pouze jen díky Vaší přízni, která snad úplně neustane ani v těchto složitých dnech, kdy má díky Coroně většina lidí úplně jiné starosti než je nákup hodinek, snad Chronoshop přežije a nezmizí z mapy hodinářských firem. 

Tedy ještě jednou tisíceré díky za podporu....! 

Za Chronoshop Cyril... :notworthy:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ve 14h objednano, placeno pres ucet, dalsi den ve 12:30h na ruce, kdybych nebyl v praci, takze az po pate :) rychlost vyborna, zabaleni prikladne. Diky.

PS, pohlidejte si obrazky, co mate u hodinek. Fotografa mate vyborneho, to vim, tak by u takle tricky ciselniku mohl nafotit realne hodinky, ktere maji v tomto pripade podklad ve skutecnosti do hneda a ne do zelena, jako na produktovkach(zkouknuto na monitoru, tak i telefonu). Nastesti mi ta hneda prijde lepsi nez nazelenala, takze za me OK. 

nav_b_42_antique_4.1570782791.jpeg

IMG_20200519_172307~02.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...