Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Taky opět za 1.

V úterý celkem pozdě večer objednávka,

středa ráno mail info o převodu financí, ihned poslány finance a ještě odpoledne mail, že hodinky už jedou + tracking,

čtvrtek ráno volali z PPL a odpoledne jsem je měl.

Zhruba den a půl, což je super.

Jen jsem to sem včera nestihl napsat protože jsem zkracoval tah, neustále na ně koukal a fórum bylo nějaký přibržděný.

 

Traser P 6506 Commander 100 Titan

 

Jsou nádherný, díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kubso, Kubson, Kubson, co dodat. Objednal jsem Stainhart NAV B UHR II 44 mm Hand Drive, malé zdržení, ale né na Kubsonově straně, všichni víme jak pan stainhart pracuje. Hodinky přišly, jsou nádherné, pokud to vyjde, tak je zítra nafotím. Ale zde bych se chtěl vyjádřit k přístupu Kubsona. Prostě a jednoznačně super. Komunikace emaile, mobilem, tady na SZ. Docela jsem otravoval, jsou to moje první mechanické hodinky, bál jsem se zda jsou dost velké, malé, pěkné, řemínek atd. Kubson vždy odpověděl a poradil. Poté co jsem obdržel hodinky byl jsem velice překvapen, jak už zde bylo jednou napsané za malé zdržené, (jetě né vinou Kubsona) až bych řekl neadekvátní odškodnění. Díky Kubo, Jsem si jistý, že to nebyl z mé strany poslední obchod už se moooc těším. Ty zubatá kolečka mě fakt dostala. :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektně zrealizovaný nákup mých "pinkgoldů" jsem už tady v jiném vlákně obšírně popsal a na ten pocit, když přišly a já je vybaloval a vybaloval z důkladně zabalené zásilky, se zapomenout nedá. Málokterý prodejce mi zprostředkoval vedle parádních hodinek i tak příjemný zážitek z jejich nákupu. Takže samozřejmě i za mne to bude ta jednička :) Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nám ve škole dávali i 1 s hvězdičkou, proč to nemáme tady???

 

Kubson je opravdu 1*, objednal jsem už několik věcí a vždy perfektní. Poslední příklady - před týdnem jsem objednal Traser Super Sport, dal jsem příkaz do banky a souběžně šly hodinky ke mě, takže se obávám, že jsem měl hodinky dříve, než Kubson peníze, to samé dnes, objednal jsem druhé Traser Super Spor (pro syna) a hodinky už jsou na cestě, takže opět budu mít hodinky v pondělí dříve než Kubson peníze. To se nevidí, je to paráda.

 

Takže prosím, važme si toho, je to velmi velmi příjemné obchodování.

 

Děkuji, pavča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...