Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Také se přidávám. Během cca dvou a půl roku jsem zakoupil asi 6-tery Trasery, Archimede a naposledy Stenharty Aviation GMT. O těch jsem nebyl přesvědčen že mi budou sedět, ale Kubson mi je nabídl na základě předchozích nákupů na týden na vyzkoušení bez jakékoliv platby či záruky. Hodinky mi sedly a tak jsem toto velkorysé gesto, za které znovu dodatečně děkuji, mohl ocenit alespoň jejich zakoupením.

No a abych jen nechválil - už s hodinkami nechodí gumoví medvídci:-):-)!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Nákup Traser supersport zcela bez problému,bleskové dodání,snad ještě před doručenou platbou-míjely se někde na cestě.Velmi vstřícná a rychlá komunikace,osobní přístup.Následně žel pro obě strany sice bezproblémová,ale přeci jen reklamace,vyřešena výměnou od výrobce.Takže za mě velké díky a rád příště opět nakoupím!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší nákup v Chronoshopu u Kubsona, poprvé a hned říkám: 1* protože lze platit i PayPalem a má nejrychlejší doručení co jsem dosud zažil. Jinak má i veliké plus za solidní jednání , přehlednost stránek obchodu a detailní foto!

 

Díky Jakube

 

Ondra :speak_cool:

Upraveno uživatelem Paleolit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Prosím, proč nelze na chronoshop.cz koupit SEIKO? Nebo snad po domluvě lze? Díky

 

třeba protože je neprodáváme? :) ze začátku jsem si seiko dovážel sám, ale nebylo to dlouhodobě udržitelné (přístup k nd atd.) a oficiální distribuce mě neláká - dovážené modely a ceny mě nezajímají? doufám, že se to časem změní, seiko mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba protože je neprodáváme? :) ze začátku jsem si seiko dovážel sám, ale nebylo to dlouhodobě udržitelné (přístup k nd atd.) a oficiální distribuce mě neláká - dovážené modely a ceny mě nezajímají? doufám, že se to časem změní, seiko mám rád.

 

já jen, že z kraje tohohle vlákna někteří děkují kubsonovi zá nákup Seiko za velmi "solidní" cenu, jinak díky za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak můj první nákup na Chronoshopu a super. Komunikace proběhla po emailu neuvěřitelně rychle, Arcadie jsem měl doma hned druhý den po objednání, přišly seřízené, pečlivě zabalené. Jen sem hledal v krabici myšáky a nenašel, doma je jich hrozná spotřeba :D Ale jsem dostal jsem flipovou sponu Bear jako dárek. Perfektní obchod a přístup. Super zkušenost, díky za ni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba protože je neprodáváme? :) ze začátku jsem si seiko dovážel sám, ale nebylo to dlouhodobě udržitelné (přístup k nd atd.) a oficiální distribuce mě neláká - dovážené modely a ceny mě nezajímají? doufám, že se to časem změní, seiko mám rád.

 

Chtělo by to upravit web.

post-344-032695100 1299831582.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po 14-ti letech koupil hodinky v ČR, teda oficiálně. Od Kubsona Trasery, Super Sport Chrono, za ty peníze to nešlo nevzít. Bleskové poslání, dobře zabaleno, já jsem 100% spokojený, doporučuju. Na tech Traserech jsem dneska už vyzkoušel asi 20 pásků, zatím jim nejvíc sluší modrý kožený Breitling :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...