Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Dnes jsem se po dlouhé době zastavil Na dělostřílnách. Sice jsem nekoupil, pro co jsem přišel, ale i tak jsem odešel nadšený. Krom příkladné Zdeňkovy obsluhy musím jmenovat:

 

Sinn 6100 Klassik B - precizní zpracování, nádherné detaily - bohužel moc velké

 

post-10119-065880500 1334339809.jpg

 

 

Schaumburg Moon Meteorite - fantastické, ciferník z meteoritu vypadá naživo úchvatně - bohužel cenově nad limit

 

post-10119-058324600 1334339824.jpg

 

Nabídka chronoshopu prostě stojí zato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník ?po

Ty jsou fakt hustý. Když jsem je viděl poprvý na fotkách, tak jsem si říkal, že se ke Glycinu vrátim. Ale nevím jak bych se sžil s tím hadrem na ruce. A tah v PVDčku asi nebude.

 

ten hadr je náhodou výbornej - myslím, že bude i řádně tlusťoučkej x nato :smile_anim: (alespoň podle photo) Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo, web mate vybornej! Musim pochvalit. Jen bych doprucil upravit hledani. Konkretne rozmery a WR. Tam by bylo lepsi dat spis 'od - do' nebo WR 'min. Xxx m' nez konkretni udaj ve stylu '42mm' a 'WR 200m'.

A hodne stesti!

 

díky, pracujem na tom - odedneška už člověk nemusí být metalurg, aby vyhledával podle materiálu pouzdra :)

zjednodušení rozměrů taky plánujem, ale trochu váhám jak to udělat - intervaly mohou být problém pro někoho, kdo hledá konkrétní velikost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten hadr je náhodou výbornej - myslím, že bude i řádně tlusťoučkej x nato :smile_anim: (alespoň podle photo)

 

Jako pěknej je, ale otázka zní, za jak dlouho začne sm.dět, aspoň mně.

 

Ale celek je super REAL COMBAT

 

A jestli ta korunka na cifru je plastická, tak to bude teprv ňamina.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Jako pěknej je, ale otázka zní, za jak dlouho začne sm.dět, aspoň mně.

 

Ale celek je super REAL COMBAT

 

A jestli ta korunka na cifru je plastická, tak to bude teprv ňamina.

 

OT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou fakt hustý. Když jsem je viděl poprvý na fotkách, tak jsem si říkal, že se ke Glycinu vrátim. Ale nevím jak bych se sžil s tím hadrem na ruce. A tah v PVDčku asi nebude.

 

Ten hadr je k tomu právě to ONO.

Nebo bych si tam dokázal představit nějakou hodně odrbanou hnědou kůži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, pracujem na tom - odedneška už člověk nemusí být metalurg, aby vyhledával podle materiálu pouzdra :)

zjednodušení rozměrů taky plánujem, ale trochu váhám jak to udělat - intervaly mohou být problém pro někoho, kdo hledá konkrétní velikost?

 

Jasne, rozumim, ze to neni sranda vymyslet. Nedalo by se to ale udelat tak, ze by se kategorie prekryvaly?

Treba rozmer 39 - 42mm / 42 - 44mm apod.

Takze 42mm hodinky by se ukazaly v obou kategoriich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjednodušení rozměrů taky plánujem, ale trochu váhám jak to udělat - intervaly mohou být problém pro někoho, kdo hledá konkrétní velikost?

 

u baneru s cenou jde navolit konkrétní cena např. 26 000 kč a vyjedou tyto hodinky ;) sekci se štítkem "Novinka" a "Akce" neplánujete? :) občas projíždím prodejce co je kde nového popř. co se aktuálně dá levněji nakoupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...