Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jasne, rozumim, ze to neni sranda vymyslet. Nedalo by se to ale udelat tak, ze by se kategorie prekryvaly?

Treba rozmer 39 - 42mm / 42 - 44mm apod.

Takze 42mm hodinky by se ukazaly v obou kategoriich.

 

nj, ale co když přijde někdo a bude chtít 40 mm?? pak tam bude mít "plevel" v podobě tří velikostí které nechce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas sice pravdu, ale ten, co zada jen a pouze 40mm, se uz stejne davno podvedome rozhodl pro rolady. :D

 

tak treba 44 mm :D proste se vzdy najde nekdo kdo ty např. 3 rozměry navíc nechce ;) což může být v případě chronoshopu x stran hodinek navíc ;) nehledě na to, že bude muset jít na konkrétní hodinky aby se dozvěděl, který rozměr z intervalu to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem sice hlasoval,samozřejmě pozitivně,musím pochválit zas,sám nevím jak se to stalo ale objevil jsem několik škrábanců na sklíčku dýnka u mých ,,štajnů",Kubson zařídil a mám zas radost,Kubo ještě jednou dík a o rychlosti objednávky ani nemluvím,kéž by všichni obchodníci byli stejní :thumbsup_anim:

 

edeit:překlep

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Další nákup v Chronoshopu a opět za jedna.

Člověk má pocit, jak když tam je ten obchod jen pro něj - zazvoní, dá si kafe, prohlídne si pár kousků... Jak když přijde do galerie a odchází s koupeným dílem.

Kluci ten kšeft dělají rádi a je to vidět.

Dík, mám to v Chronoshopu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...

S Jakubem vzdy vytecne jednani. Naposledy jsem chytl slinu v zahranici a pozadal pritelkyni, aby vse z domu zaridila. Objednal jsem krasne Muhle, ale pak jsem si to rozmyslel /nasel jsem jine hodinky/ a pozadal o storno. Bezproblemovy pristup, jiz objednane zbozi bylo stornovano bez poplatku !

A nakonec me pritelkyne jeste prekvapila hezkyma Glycinama, ktere prisly prikladne zabalene a prakticky okamzite po objednani.

 

Jakube dekuji !

 

rob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím znovu pochválit práci tohoto týmu,co někdo nedokáže ,to Kuba stíhá i dvakrát v týdnu,můj poslední požadavek byl trochu nezvyklí ale přes to všechno Kubson zařídil a kluci z Chronoshopu hned poslali,s lepšíma službama jsem se opravdu ještě nesetkal.Kuba a taky kluci z Chronoshopu ještě jednou děkuji.(jo a dík za brožúrky :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád bych se podělil o poslední zkušenost s chronoshopem.Protože jsem zuřivý střelec a jak je obecně známo, automaty si v tom moc nelibují, uvolnil se mi rotor na Sinn 556i. V pondělí návštěva ve Střešovicích napřed ve druhém patře a následně 15 minut v suterénu v hodinářství následně poděkování ve druhém patře a odchod s opravenými hodinkami v rámci záruky.Není co dodat, jen smekám a chválím. Ted jsem zjistil, že dělají i komisní prodej a mě se válí u kamaráda ve vrtiči rok staré Eposy, no a protože nejsem moc aktivní přispěvatel, tak je zkusím dát tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...