Přejít na obsah

IWC Ingenieur 3228


watchesss

Doporučené příspěvky

Moc krasne, maji vse, jen ten pruhled mi k nim nejde, ale lehce bych jim ho odpustil. Jinak vim, ze AP je vys, ale dal bych prednost Ingum. Jsou paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zivot s nimi je pestrofarebny  :P

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně  :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

Ano, s odstupem casu to jiz vidim take tak, sypu si popel na hlavu:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode Z me strany to nemela byt nejaka osvicena chytrost - jen muj nazor.

Take to tak beru, uplne v poho, ale je to tak:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně  :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

 

 

Dik :)

 

Suhlasim, GG to vedel :) Mne sa pacia od neho aj AP aj PP  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že by to měla nějakej významnej vliv. Já běžně fotím hodinky v mrazu na sněhu a nikdy se jim nic nestalo. Jeden blázen dokonce nechal 3227 zamrznout ve vode a pak je fotil pri rozmrazování. A asi to přežily

 

IngyOnIce2.jpg

 

IngyOnIce1.jpg

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

mám dotaz na majitele 3228, resp. 3228. Odložil jsem v patek o pulnoci své 3227 a zastavily dnes nad ránem po cirka 30hodinách. Do té doby jsem měl standardní režim, kdy se vechny jiné hodinky natáhnou tak, že se blíží své papírové rezervě. Jakou máte zkušenost s rezervou, resp. je možné, že kratší rezerva naznačuje blížící se servis? Hodinky mám  z druhé ruky asi 10 dní, přesnost je ukázková. díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze to byt na servis, natahni je do plna a pak stopuj, jestli to je 30h tak to neni normalni.

mám dotaz na majitele 3228, resp. 3228. Odložil jsem v patek o pulnoci své 3227 a zastavily dnes nad ránem po cirka 30hodinách. Do té doby jsem měl standardní režim, kdy se vechny jiné hodinky natáhnou tak, že se blíží své papírové rezervě. Jakou máte zkušenost s rezervou, resp. je možné, že kratší rezerva naznačuje blížící se servis? Hodinky mám  z druhé ruky asi 10 dní, přesnost je ukázková. díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě udělám, spíš mě jen zarazailo, že se nenatáhly ke 100%, při běžném pátečním nošení. Čekal jsem že to s  pellatonem půjde stejně, spíš lépe,  jako to jde s ostatními. Uvidíme nejpozději zítra po manuálním nátahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...