Jump to content

IWC Ingenieur 3228

Recommended Posts

Moc krasne, maji vse, jen ten pruhled mi k nim nejde, ale lehce bych jim ho odpustil. Jinak vim, ze AP je vys, ale dal bych prednost Ingum. Jsou paradni.

• 11 months later...
  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

z porovnávaných hodinek jsou o několik levelů jinde, moc pěkný. Děkuji za pokoukání :-)

tak to je se zas kocham celkem rad a casto. 

Taky jsem příznivec účelu oproti estetice, ale na druhou stranu chápu IWC, že udělali i takovouto "chlubící" designovou verzi...u konkurence dokázali zvládnout obojí, což se mi musím říct moc líbí...a

Zivot s nimi je pestrofarebny  :P

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně  :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

• 2 weeks later...

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

Ano, s odstupem casu to jiz vidim take tak, sypu si popel na hlavu:(.

V pohode Z me strany to nemela byt nejaka osvicena chytrost - jen muj nazor.

Take to tak beru, uplne v poho, ale je to tak:).

Parádní fotky i hodinky.

Přečertl jsem i příspěvky z loňska, a popravdě řečeno AP jsou výš maximálně cenovkou. Technicky, spolehlivostí a přesností na tom bude Pellaton stopro lépe, na to dám ruku s Roládáma do ohně  :) AP jsou krásný vzhledem, je to taky GG design (možná ještě bližší), ale uvnitř to tak nebude. Prostě to tak manažeři v Richemontu nastavili, ale já tam tu přidanou hodnotu nevidím.

Dik :)

Suhlasim, GG to vedel :) Mne sa pacia od neho aj AP aj PP  :) 

Nemyslím si, že by to měla nějakej významnej vliv. Já běžně fotím hodinky v mrazu na sněhu a nikdy se jim nic nestalo. Jeden blázen dokonce nechal 3227 zamrznout ve vode a pak je fotil pri rozmrazování. A asi to přežily

IngyOnIce2.jpg

IngyOnIce1.jpg

Edited by sashator

Ta fotka IWC v kostkách ledu, mělo by to nějaký vliv na chod hodinek?

Myslím, že extrémní teploty určitě vliv na chod hodinek mají, ale to se netýká Ingenieurů :-)

• 4 weeks later...
  • 3 months later...

mám dotaz na majitele 3228, resp. 3228. Odložil jsem v patek o pulnoci své 3227 a zastavily dnes nad ránem po cirka 30hodinách. Do té doby jsem měl standardní režim, kdy se vechny jiné hodinky natáhnou tak, že se blíží své papírové rezervě. Jakou máte zkušenost s rezervou, resp. je možné, že kratší rezerva naznačuje blížící se servis? Hodinky mám  z druhé ruky asi 10 dní, přesnost je ukázková. díky za názory

Muze to byt na servis, natahni je do plna a pak stopuj, jestli to je 30h tak to neni normalni.

mám dotaz na majitele 3228, resp. 3228. Odložil jsem v patek o pulnoci své 3227 a zastavily dnes nad ránem po cirka 30hodinách. Do té doby jsem měl standardní režim, kdy se vechny jiné hodinky natáhnou tak, že se blíží své papírové rezervě. Jakou máte zkušenost s rezervou, resp. je možné, že kratší rezerva naznačuje blížící se servis? Hodinky mám  z druhé ruky asi 10 dní, přesnost je ukázková. díky za názory

To samozřejmě udělám, spíš mě jen zarazailo, že se nenatáhly ke 100%, při běžném pátečním nošení. Čekal jsem že to s  pellatonem půjde stejně, spíš lépe,  jako to jde s ostatními. Uvidíme nejpozději zítra po manuálním nátahu

Tak sorry za spam. Všechno je v nejlepším pořádku. Dva manuální natahy, jednou 46h, podruhé dokonce 48h. Asi budu muset více máchat rukama.

• 4 weeks later...

Myslím, že extrémní teploty určitě vliv na chod hodinek mají, ale to se netýká Ingenieurů :-)

jo, jo, a co takhle magnet ?? nějaký hezký estetický ......

jo, jo, a co takhle magnet ?? nějaký hezký estetický ......

Protecting the movement inside the case is an anti-magnetic cage, which gives the Ingenieur a resistance of 40,000 amperes per meter. Takže taky nevadí :-)