Přejít na obsah

Colt 2014


OldaA

Doporučené příspěvky

Ale jo, tah se dá dokoupit vždycky. Jen to bude zase něco stát...  :D Já se na ně půjdu podívat příští týden. Přeci jen je to 44 mm, což už by pro mě nohlo být moc. Ale velikost pouzdra není jediné kritérium. Už jsem pár 44ek měl. Některé na ruce seděly, jiné ne. Důležitý je i tvar nožek. Ten, kdo Béčka zkusil tvrdí, že tohle Breitling umí. Jsem fakt zvědavý, jak mi budou sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty by mohly vylecit tvoje bolistko. Maj je tam na tahu v automatu, ale cena byla myslim kolem 80k.

To by mohly no,neboj, že mě to nenapadlo.. :) Volal jsem včera do Dealu, kde mi, mimo jine moc milá paní, vše ochotně sdělila, spočítala atd..

Na Automaty na tahu s černym cifrem za krasnych 66850,- (proto vim i o te zaloze a garanci "akcni" ceny)...Je to sice už kus mimo rozpočet, ale pořád přemýšlím, to nejde, to vypustit z hlavy.. :frusty:

 

Edit: Ale na tý gumě za 50K už to zní zajímavějc, jenže quartzy..A ten tah pořád taky něco stojí..

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, tah se dá dokoupit vždycky. Jen to bude zase něco stát...  :D Já se na ně půjdu podívat příští týden. Přeci jen je to 44 mm, což už by pro mě nohlo být moc. Ale velikost pouzdra není jediné kritérium. Už jsem pár 44ek měl. Některé na ruce seděly, jiné ne. Důležitý je i tvar nožek. Ten, kdo Béčka zkusil tvrdí, že tohle Breitling umí. Jsem fakt zvědavý, jak mi budou sedět.

Potvrzuji tohle tvrzení..Míva jsem Seawolf Chrono v kovu, tzn 45.4mm a na 18cm ruce seděly neskutečně i při tý velikosti.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji tohle tvrzení..Míva jsem Seawolf Chrono v kovu, tzn 45.4mm a na 18cm ruce seděly neskutečně i při tý velikosti.. ;)

 

To ovšem dost nerad slyším  :D Mám obavu, že až je nandám na ruku, nebude se jim chtít dolů. Ovšem za úsměv mi je u Dušáka asi nedaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ovšem dost nerad slyším  :D Mám obavu, že až je nandám na ruku, nebude se jim chtít dolů. Ovšem za úsměv mi je u Dušáka asi nedaj...

 

Obávám se, že se obáváš správně.. ;) Nechápu, jak to dělaj, ale opravdu to umí....

A za dva úsměvy myslíš, že by je dali?Že bych tam zašel s tebou.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu jen potvrdit, že nožky Breitling umí, mám SOH 46 a právě díky geniálně zahnutým nožkám sedí dokonale na ruce. Jednou jsem je vyzkoušel a bylo hotovo... takže raději varuju před vyzkoušením :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po letech...

zvlášť na gumě s překlápečkou, to je dobrá kombinace :)

Dnes jsem se byl zeptat u Hanáka v Brně kolik na ně stojí kovový tah. Bylo mi řečeno 45 tisíc a zeptal jsem se pro jistotu na tu cenu ještě jednou.... . Myslel jsem, že blbě slyším. Mám je na tom kaučuku s překlápěčkou a byl jsem v centru města. Napadlo mě, že se na to zeptám. Jdu kolem. Na internetu jsem si cenu nezjišťoval. Prostě chvilkový nápad. Kovový tah mě celkem láká.  V duchu jsem odhadoval cenu 25 - 35. Ale 45 ? To je fakt úlet, vážení. To už si mohu něco připlatit a mít další super hodinky. 

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se byl zeptat u Hanáka v Brně kolik na ně stojí kovový tah. Bylo mi řečeno 45 tisíc a zeptal jsem se pro jistotu na tu cenu ještě jednou.... . Myslel jsem, že blbě slyším. Mám je na tom kaučuku s překlápěčkou a byl jsem v centru města. Napadlo mě, že se na to zeptám. Jdu kolem. Na internetu jsem si cenu nezjišťoval. Prostě chvilkový nápad. Kovový tah mě celkem láká.  V duchu jsem odhadoval cenu 25 - 35. Ale 45 ? To je fakt úlet, vážení. To už si mohu něco připlatit a mít další super hodinky. 

To mas na Colty? Ja kupoval lesteny Pro3 za myslim 590,- ?, takze 45 je fakt dost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...