Přejít na obsah

Colt 2014


OldaA

Doporučené příspěvky

Ta cena mi pride jak nezmysel...nejak mi to nesedi, proste 1800? za tah na hodinky za 3000? je blbost. to jako ze tah je drahsi jak hodinky?? kamarat robi u AD Breitling na Slovensku a ked som zistoval cenu tahu na moje Colty tak to bolo cca 600?....takze tych 45 k je podla mna blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes jsem se byl zeptat u Hanáka v Brně kolik na ně stojí kovový tah. Bylo mi řečeno 45 tisíc a zeptal jsem se pro jistotu na tu cenu ještě jednou.... . Myslel jsem, že blbě slyším. Mám je na tom kaučuku s překlápěčkou a byl jsem v centru města. Napadlo mě, že se na to zeptám. Jdu kolem. Na internetu jsem si cenu nezjišťoval. Prostě chvilkový nápad. Kovový tah mě celkem láká. V duchu jsem odhadoval cenu 25 - 35. Ale 45 ? To je fakt úlet, vážení. To už si mohu něco připlatit a mít další super hodinky.

A jakou potřebuješ šířku toho tahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Colt 44. Ty stejné, které na této stránce č. 4 dával fotky ULmann. Ano, 45 je k...a dost za tah, který stojí více než polovinu ceny hodinek. Prostě úlet.

imho to je blbost nebo te chteji vzit na hul... zkus zavolat nekam jinam, treba Deal v Ostrave nebo Provaznik v Teplicich.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

imho to je blbost nebo te chteji vzit na hul... zkus zavolat nekam jinam, treba Deal v Ostrave nebo Provaznik v Teplicich.

Tak jako je mi jasné, že mě chtěli natáhnout. Ta cena je 100% z jeho úst pravdivá. Ptal jsem se na to i podruhé, protože poprvé jsem měl pocit, že asi špatně slyším. Ale slyšel jsem dobře = 45k. Hodinky jsem mu přesně popsal. Věděl o který model jde. Ostatně jsem je měl i na ruce.

Jinak musím říct, že ten týpek je celkem nepříjemný (od všeho mám klíče, všechno vím a jsem NĚKDO), i na SEWu jsem ho na 1 minutu zažil a upřímně píšu, že svých 100k bych utratil úplně někde jinde. Hanák, Rašínova 2, Brno

p.s. a nemám rád, když se mě prodavač po třech sekundách v prodejně zeptá co chci! Vím kde sedí a když budu něco potřebovat, tak ty čtyři kroky udělám. Tohle obecně nesnáším. Jako na tržišti v Africe.

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45.000,- je opravdu zajímavá cena, mám stejné hodinky v modré a tah jsem na ně koupil tady na fóru za 8.000,- (použitý v super stavu). 

 

V tomto je Breitling hodně špatnej. Ptal jsem se před lety na cenu nové lunety na tento model, protože jsem tam měl zásek na hraně a bláhově myslel, že kousek kovu bude v ceně kolem trojky, a prý by vyšla na více než 17.000,- Kč. U Hanáka mi to ale zdarma super opravili, s opravdu minimální ztrátou materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako je mi jasné, že mě chtěli natáhnout. Ta cena je 100% z jeho úst pravdivá. Ptal jsem se na to i podruhé, protože poprvé jsem měl pocit, že asi špatně slyším. Ale slyšel jsem dobře = 45k. Hodinky jsem mu přesně popsal. Věděl o který model jde. Ostatně jsem je měl i na ruce.

Jinak musím říct, že ten týpek je celkem nepříjemný (od všeho mám klíče, všechno vím a jsem NĚKDO), i na SEWu jsem ho na 1 minutu zažil a upřímně píšu, že svých 100k bych utratil úplně někde jinde. Hanák, Rašínova 2, Brno

p.s. a nemám rád, když se mě prodavač po třech sekundách v prodejně zeptá co chci! Vím kde sedí a když budu něco potřebovat, tak ty čtyři kroky udělám. Tohle obecně nesnáším. Jako na tržišti v Africe.

Tys byl dole v prodejne co?-to nesmis brat vazne a stav se na servis do prvniho patra-tak Ti reknou spravnou cenu-ten ?chytrak? vi prd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys byl dole v prodejne co?-to nesmis brat vazne a stav se na servis do prvniho patra-tak Ti reknou spravnou cenu-ten ?chytrak? vi prd..

Jj, byl jsem v prodejně, máš recht. Příště půjdu po schodech nahoru. Jednou jsem tam už byl a byla tam příjemná paní. Já to bral spíš jako servis, ale katalogy/ceníky tam má, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Lestena preklapeci spona me stala u Hanaka cca 9,5, DLC titanovej tah v celku 55 u Dusaka, takze uplne bych se tem 45 nedivil. Ale jestli mas k Hanakovi karticku, tak dostanes na vsechno 10% slevu. Jo ten borec totiz neumi jednat s chlapama. S zenskejma tam cukruje v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...