Přejít na obsah

ASTON MARTIN DB9


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky jsou nádherné, vůz bych oželel, má oblíbená značka je Porsche :thumbsup_anim:, omluvte kvalitu fotografií, ale je to známé auto na rozdíl od Aston Martin, hodinky jsou také k mání a kromě toho i kolo a nepřeberné množství věcí, které Porsche design vyrábí .

 

P.S. miluji bílou

 

A další doplněk :) http://www.autoweb.cz/autonovinky/vybava-n...s.html?id=12494

post-736-1190024344.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci asi me tu s tema super karama sezerete, ale uz pred 15 lety mi ucarovala tahle hracka, mnohem dostupnejsi. Je to jedina alternativa kterou zvazuju jako alternativu k motorce. :gun_bandana:

Tak toto je super kára, jazda s ňou je radosť na rozdiel od niektorých cenovo a imidžovo vyššie postavených aut. Oi., v Austrálii robia prestavbu na pseudo Aston Martin s použitím originálnych a prispôsobených dielov, bez väčších zásahov do konštrukcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je zábavná a dostupná, ale za podobné prachy je zde S2000 nebo boxster a to je daleko větší nářez.

Boxter za cenu MX5? S2000 pod 700 tisic? Sem s nimi! :smoke:

MX5tka se mi libi i proto ze je i cenove dostupna. Auta nad milion a Fabia RS me nezajimaji.

A priznam se ze pro me je uz dlouhou dobu MX5 nejkrasnejsi auto pro obyc lidi. :)

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Když MAZDA , tak RX8 :)

 

Edit : už se těším na poznámky typu Wankel je sračka, poruchový, žravý apod. tak jen do mě

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci asi me tu s tema super karama sezerete, ale uz pred 15 lety mi ucarovala tahle hracka, mnohem dostupnejsi. Je to jedina alternativa kterou zvazuju jako alternativu k motorce. :gun_bandana:

 

 

jediná alternativa k motorce je jen tohle... Jeden známej ho má ještě trochu poladěný a i když má nějakou R1, tak nadupaný a správně poladěný STI težko najde přemožitele i z dvoukolového světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boxter za cenu MX5? S2000 pod 700 tisic? Sem s nimi! :smoke:

MX5tka se mi libi i proto ze je i cenove dostupna. Auta nad milion a Fabia RS me nezajimaji.

A priznam se ze pro me je uz dlouhou dobu MX5 nejkrasnejsi auto pro obyc lidi. :)

Tak třeba tady, mobile.de viď EUR 13.800

 

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 43.000 km,

177 kW (241 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Erstzulassung: 06/00, Klimaanlage, grau, 2/3 Türen

 

Besonderheiten:

ABS, Zentralverriegelung, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, el. Fensterheber, Xenonscheinwerfer

 

Beschreibung:

Klima, Leder, Xenon, ABS, CD, Radio, elektr. Fensterheber vorn, ZV, Fahrerairb., Beifahrerairb., Seitenairbag vorn, Leichtmetallfelgen, Nichtraucher, Servolenkung, Tuning, Frontantrieb

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když MAZDA , tak RX8 :)

 

Edit : už se těším na poznámky typu Wankel je sračka, poruchový, žravý apod. tak jen do mě

Snowe, nepíši to zde kvůli tomu, abych do tebe šil, wankel sračka není, je to zajímavé řešení, ale bohužel ještě nepřišli na to jak vychytat mouchy o kterých píšeš , kromě toho co jsi napsal mě zklamala také torzní tuhost karoserie, zvuk jako vysavač a velice úzké spektrum využitelných otáček, jinak to je docela nevšední auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediná alternativa k motorce je jen tohle... Jeden známej ho má ještě trochu poladěný a i když má nějakou R1, tak nadupaný a správně poladěný STI težko najde přemožitele i z dvoukolového světa...

Midlochu ty furt s tím esteičkem, vždyť už minulá generace dostala pokouřit od eva... Ano je to zábavné auto, a dlouho to byla má srdeční záležitost, ale možná už trochu zaspali s vývojem, doufám, že nová generace bude o kus lepší, aby se mohla znovu postavit evu, ale zpět k alternativě k motorce. Po mých zatím malých /oproti autům/ zkušenostech s moto si dovolím tvrdit, že např. šestistovka sti porazí, trošku horší to bude v zatáčkovitých úsecích, ale akcelerace na motorce se odehrává v trošku jiné dimenzi. Jako alternativu k moto bych to viděl na caterham, lotus, vyladěný kaipan apod.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Midloch: zname tve preference, ale je to woschklivy jak noc, u nas v tom navic jeste jezdej nactileti ksiltovkari a radoby zavodnici, zadny rallye capisci? Pro mne alternativa k motorce musi byt zasadne cabrio, vitr ve vlasech rozumis? Ani CC neberu, uz se mi to zda priliz mondni- clovek v tom vidi vetsinou baby. Mnovace pochopil spis vo co go i kdyz cenove prestrelil. V tehle kategorii jeste beru MG TF, Alfa Spider, Fiat Barchetta a zminovana S2000. MX 5 ma japonskou spolehlivost a je to svym zpusobem nestarnouci legenda za dostupne penize.

 

To Snow: poustet se do tebe nebudu, RX8 je krasna a technologicky zajimava ;) ale cabrio to neni

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba tady, mobile.de viď EUR 13.800

 

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 43.000 km,

177 kW (241 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Erstzulassung: 06/00, Klimaanlage, grau, 2/3 Türen

 

Besonderheiten:

ABS, Zentralverriegelung, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, el. Fensterheber, Xenonscheinwerfer

 

Beschreibung:

Klima, Leder, Xenon, ABS, CD, Radio, elektr. Fensterheber vorn, ZV, Fahrerairb., Beifahrerairb., Seitenairbag vorn, Leichtmetallfelgen, Nichtraucher, Servolenkung, Tuning, Frontantrieb

 

Tak pokud mluvime vo second handu, tak tam by Mazda zase vitezila - vetsi vyber znamena vetsi konkurence, nizsi ceny a vic moznosti barev atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a vůz typu kaipan se ve skládačce dá i s motorem z civicu type r koupit tuším něco přes 400 a dělá to jeden borec na slovensku, ještě před dvěma roky tam dával motor z fordu, ale už nabízí i ten civicovský a jede to fakt ku.ewsky zrychlení kolem 4vteřin maximálka s deflektorem skoro 240.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...